Ulaşım&Mesafe

Mersin Van arası kaç km? Mersin Van yol tarifi, otobüs firmaları, bilet fiyatları…

Van'dan Mersin'e ulaşım nasıl sağlanmakta ve ne kadar sürmektedir diye merak edenler arama motorlarında Mersin Van arası kaç km? Mersin Van yol tarifi var mı diye soruyor.

Van’dan Mersin’e ulaşım nasıl sağlanmakta ve ne kadar sürmektedir diye merak edenler arama motorlarında Mersin Van arası kaç km? Mersin Van yol tarifi var mı diye soruyor. Bu soru cevapta Mersin Van arası kaç km? sorusuna yanıt vereceğim. Ayrıca Mersin Van yol tarifi, otobüs firmaları ve Mersin-Van otobüs bilet fiyatları hakkında da bilgilere ulaşabilirsiniz.

Soru: Mersin Van arası kaç km?

Mersin Van arası kaç km? Mersin Merkez ile Van Merkez arası mesafe kaç kilometredir?

Cevap: Mersin Merkez ile Van Merkez arası 442 km’dir!

Mersin Merkez ile Van Merkez arası mesafe 962,5 km olup, E90 üzerinden yolculuk 11 saat 12 dakika civarı sürmektedir.

Yol Tarifi için tıklayın…

Mersin Van Otobüs Firmaları – Mersin Van Otobüs Bilet Fiyatları

Mersin-Van arası hizmet veren otobüs firmalarından bazıları şu şekildedir;

  • Öz Erciş Seyahat,
  • Metro,
  • Best Van,

Mersin Van Otobüs Bilet Fiyatları

Ucuz Mersin – Van Otobüs bilet fiyatları, sefer tarihine ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılı Mart ayı itibariyle Mersin Otogarı’ndan Van’a otobüsle yolculuk için bilet fiyatları 180 TL civarında olup seferin saatine göre değişebilmektedir.

Mersin hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevap kısmından yazabilirsiniz. Sorunuz, Soru Cevap kategorimizde yanıt bulacaktır.

Soru Cevap Botu

Mersinde Ne Yapılır Soru Cevap Botu; arama motorlarında Mersin hakkında en sık sorulan sorulara yanıt vermektedir. Mersin Aşkı ile çalışan botumuza sizde Yorum kısmından sorularınızı gönderebilir veya mevcut sorulara yanıt vererek katkıda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu