Ulaşım&Mesafe

Mersin Nevşehir arası kaç km? Mersin Nevşehir yol tarifi, otobüs firmaları, bilet fiyatları…

Nevşehir'den Mersin'e ulaşım nasıl sağlanmakta ve ne kadar sürmektedir diye merak edenler arama motorlarında Mersin Nevşehir arası kaç km? Mersin Nevşehir yol tarifi var mı diye soruyor.

Nevşehir’den Mersin’e ulaşım nasıl sağlanmakta ve ne kadar sürmektedir diye merak edenler arama motorlarında Mersin Nevşehir arası kaç km? Mersin Nevşehir yol tarifi var mı diye soruyor. Bu soru cevapta Mersin Nevşehir arası kaç km? sorusuna yanıt vereceğim. Ayrıca Mersin Nevşehir yol tarifi, otobüs firmaları ve Mersin-Nevşehir otobüs bilet fiyatları hakkında da bilgilere ulaşabilirsiniz.

Soru: Mersin Nevşehir arası kaç km?

Mersin Nevşehir arası kaç km? Mersin Merkez ile Nevşehir Merkez arası mesafe kaç kilometredir?

Cevap: Mersin Merkez ile Nevşehir Merkez arası 269,6 km’dir!

Mersin Merkez ile Nevşehir Merkez arası mesafe 269,5 km olup, Ankara – Tarsus Otoyolu / O-21 üzerinden yolculuk 3 saat civarı sürmektedir.

Yol Tarifi için tıklayın…

Mersin Nevşehir Otobüs Firmaları – Mersin Nevşehir Otobüs Bilet Fiyatları

Mersin-Nevşehir arası hizmet veren otobüs firmaları son dönemde yaşanan pandemi süreci nedeniyle değişiklik göstermekle birlikte, şuan düzenli hizmet veren firma Nevşehir Seyahat’tir.

Mersin Nevşehir Otobüs Bilet Fiyatları

Ucuz Mersin – Nevşehir Otobüs bilet fiyatları, sefer tarihine ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılı Mart ayı itibariyle Mersin Otogarı’ndan Nevşehir’e otobüsle yolculuk için bilet fiyatları 80 TL civarıdır.

Mersin hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevap kısmından yazabilirsiniz. Sorunuz, Soru Cevap kategorimizde yanıt bulacaktır.

Soru Cevap Botu

Mersinde Ne Yapılır Soru Cevap Botu; arama motorlarında Mersin hakkında en sık sorulan sorulara yanıt vermektedir. Mersin Aşkı ile çalışan botumuza sizde Yorum kısmından sorularınızı gönderebilir veya mevcut sorulara yanıt vererek katkıda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu