Ulaşım&Mesafe

Mersin İstanbul arası kaç km? Mersin İstanbul yol tarifi, otobüs firmaları, bilet fiyatları…

İstanbul'dan Mersin'e ulaşım nasıl sağlanmakta ve ne kadar sürmektedir diye merak edenler arama motorlarında Mersin İstanbul arası kaç km? Mersin İstanbul yol tarifi var mı diye soruyor.

İstanbul’dan Mersin’e ulaşım nasıl sağlanmakta ve ne kadar sürmektedir diye merak edenler arama motorlarında Mersin İstanbul arası kaç km? Mersin İstanbul yol tarifi var mı diye soruyor. Bu soru cevapta Mersin istanbul arası kaç km? sorusuna yanıt vereceğim. Ayrıca Mersin İstanbul yol tarifi, otobüs firmaları ve Mersin-İstanbul otobüs bilet fiyatları hakkında da bilgilere ulaşabilirsiniz.

İstanbul’dan Mersin’e ulaşım nasıl sağlanmakta ve ne kadar sürmektedir diye merak edenler arama motorlarında Mersin İstanbul arası kaç km? diye soruyor. Bu soru cevapta Mersin Adana arası kaç km? sorusuna yanıt vereceğim.

Soru: Mersin İstanbul arası kaç km?

Mersin İstanbul arası kaç km? Mersin Merkez ile İstanbul Merkez arası mesafe kaç kilometredir?

Cevap: Mersin Merkez ile İstanbul Merkez arası 951 km’dir!

Mersin Merkez ile İstanbul Merkez arası mesafe Ankara – Tarsus Otoyolu/O-21 ve Anadolu Otoyolu/O-4 üzerinden 951 km olup, yolculuk 10 saat 6 dakika civarı sürmektedir. Ücretli geçişleri kullanmak yerine mesafeyi biraz uzun tutmak isterseniz mesafe Ankara – Tarsus Otoyolu/O-21 ve D200/E90 üzerinden 992 km uzaklıkta olup yolculuk 11 saat 19 dakika civarı sürmektedir.

Yol Tarifi için tıklayın…

Görsel Google Haritalar’dan alınmıştır.

Mersin İstanbul Otobüs Firmaları – Mersin İstanbul Otobüs Bilet Fiyatları

Mersin-İstanbul arası hizmet veren otobüs firmalarından bazıları şu şekildedir;

  • Mersin Vif Turizm,
  • Mersin Nur Turizm,
  • Köksallar,
  • Özkaymak,
  • Kontur,
  • As Adana,
  • Metro

Mersin İstanbul Otobüs Bilet Fiyatları

Ucuz Mersin – İstanbul Otobüs bilet fiyatları, sefer tarihine ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılı Mart ayı itibariyle Mersin Otogarı’ndan İstanbul’a otobüsle yolculuk için bilet fiyatları 100 TL’den başlayarak 160 TL’ye kadar seferin saatine göre çıkabilmektedir.

Mersin hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevap kısmından yazabilirsiniz. Sorunuz, Soru Cevap kategorimizde yanıt bulacaktır.

Soru Cevap Botu

Mersinde Ne Yapılır Soru Cevap Botu; arama motorlarında Mersin hakkında en sık sorulan sorulara yanıt vermektedir. Mersin Aşkı ile çalışan botumuza sizde Yorum kısmından sorularınızı gönderebilir veya mevcut sorulara yanıt vererek katkıda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu