Ulaşım&Mesafe

Mersin Isparta arası kaç km? Mersin Isparta yol tarifi, otobüs firmaları, bilet fiyatları…

Isparta'dan Mersin'e ulaşım nasıl sağlanmakta ve ne kadar sürmektedir diye merak edenler arama motorlarında Mersin Isparta arası kaç km? Mersin Isparta yol tarifi var mı diye soruyor.

Isparta’dan Mersin’e ulaşım nasıl sağlanmakta ve ne kadar sürmektedir diye merak edenler arama motorlarında Mersin Isparta arası kaç km? Mersin Isparta yol tarifi var mı diye soruyor. Bu soru cevapta Mersin Isparta arası kaç km? sorusuna yanıt vereceğim. Ayrıca Mersin Isparta yol tarifi, otobüs firmaları ve Mersin-Isparta otobüs bilet fiyatları hakkında da bilgilere ulaşabilirsiniz.

Soru: Mersin Isparta arası kaç km?

Mersin Isparta arası kaç km? Mersin Merkez ile Isparta Merkez arası mesafe kaç kilometredir?

Cevap: Mersin Merkez ile Isparta Merkez arası 601 km’dir!

Mersin Merkez ile Isparta Merkez arası mesafe 601 km olup, D330 üzerinden yolculuk 6 saat 55 dakika civarı sürmektedir. Ücretli geçişi kullanmak istemeyenler için D300 ve D330 üzerinden yolculuk 652 km yaklaşık 7 saat 22 dakika sürmektedir.

Yol Tarifi için tıklayın…

Mersin Isparta Otobüs Firmaları – Mersin Isparta Otobüs Bilet Fiyatları

Mersin-Isparta arası hizmet veren otobüs firmalarından bazıları şu şekildedir;

  • Has Turizm,
  • Öz Gülaras,
  • Adıyaman Anka Turizm,
  • As Adana,
  • Güney Akdeniz Seyahat,
  • Isparta Petrol Turizm,
  • Ede Turizm

Mersin Isparta Otobüs Bilet Fiyatları

Ucuz Mersin – Isparta Otobüs bilet fiyatları, sefer tarihine ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılı Mart ayı itibariyle Mersin Otogarı’ndan Isparta’ya otobüsle yolculuk için bilet fiyatları 90 TL’den başlayarak 110 TL’ye kadar seferin saatine göre çıkabilmektedir.

Mersin hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevap kısmından yazabilirsiniz. Sorunuz, Soru Cevap kategorimizde yanıt bulacaktır.

Soru Cevap Botu

Mersinde Ne Yapılır Soru Cevap Botu; arama motorlarında Mersin hakkında en sık sorulan sorulara yanıt vermektedir. Mersin Aşkı ile çalışan botumuza sizde Yorum kısmından sorularınızı gönderebilir veya mevcut sorulara yanıt vererek katkıda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu