Ulaşım&Mesafe

Mersin Bursa arası kaç km? Mersin Bursa yol tarifi, otobüs firmaları, bilet fiyatları…

Bursa'dan Mersin'e ulaşım nasıl sağlanmakta ve ne kadar sürmektedir diye merak edenler arama motorlarında Mersin Bursa arası kaç km? Mersin Bursa yol tarifi var mı diye soruyor.

Bursa’dan Mersin’e ulaşım nasıl sağlanmakta ve ne kadar sürmektedir diye merak edenler arama motorlarında Mersin Bursa arası kaç km? Mersin Bursa yol tarifi var mı diye soruyor. Bu soru cevapta Mersin Bursa arası kaç km? sorusuna yanıt vereceğim. Ayrıca Mersin Bursa yol tarifi, otobüs firmaları ve Mersin-Bursa otobüs bilet fiyatları hakkında da bilgilere ulaşabilirsiniz.

Soru: Mersin Bursa arası kaç km?

Mersin Bursa arası kaç km? Mersin Merkez ile Bursa Merkez arası mesafe kaç kilometredir?

Cevap: Mersin Merkez ile Bursa Merkez arası 830,5 km’dir!

Mersin Merkez ile Bursa Merkez arası mesafe 830,5 km olup, Ankara – Tarsus Otoyolu / O-21 ve D200 üzerinden yolculuk 8 saat 40 dakika civarı sürmektedir.

Yol Tarifi için tıklayın…

Mersin Bursa Otobüs Firmaları – Mersin Bursa Otobüs Bilet Fiyatları

Mersin-Bursa arası hizmet veren otobüs firmalarından bazıları şu şekildedir;

  • As Adana,
  • Kontur,
  • Köksallar,
  • Özkaymak,
  • Mersin Vif Turizm,
  • Mersin Nur Turizm,
  • Lüks Ereğli Turizm,

Mersin Bursa Otobüs Bilet Fiyatları

Ucuz Mersin – Bursa Otobüs bilet fiyatları, sefer tarihine ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. 2021 yılı Mart ayı itibariyle Mersin Otogarı’ndan Bursa’ya otobüsle yolculuk için bilet fiyatları 89 TL’den başlayarak 130 TL’ye kadar seferin saatine göre çıkabilmektedir.

Mersin hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevap kısmından yazabilirsiniz. Sorunuz, Soru Cevap kategorimizde yanıt bulacaktır.

Soru Cevap Botu

Mersinde Ne Yapılır Soru Cevap Botu; arama motorlarında Mersin hakkında en sık sorulan sorulara yanıt vermektedir. Mersin Aşkı ile çalışan botumuza sizde Yorum kısmından sorularınızı gönderebilir veya mevcut sorulara yanıt vererek katkıda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu