Ulaşım&Mesafe

Mersin Adana arası kaç km?

Adana'dan Mersin'e ulaşım nasıl sağlanmakta ve ne kadar sürmektedir diye merak edenler arama motorlarında Mersin Adana arası kaç km? diye soruyor. Bu soru cevapta Mersin Adana arası kaç km? sorusuna yanıt vereceğim.

Adana’dan Mersin’e ulaşım nasıl sağlanmakta ve ne kadar sürmektedir diye merak edenler arama motorlarında Mersin Adana arası kaç km? diye soruyor. Bu soru cevapta Mersin Adana arası kaç km? sorusuna yanıt vereceğim.

Soru: Mersin Adana arası kaç km?

Mersin Adana arası kaç km? Mersin Merkez ile Adana Merkez arası mesafe kaç kilometredir?

Cevap: Mersin Merkez ile Adana Merkez arası 99 km’dir!

Mersin Merkez ile Adana Merkez arası mesafe Adana-Erdemli Otoyolu / O-51 üzerinden 99,4 km olup yolculuk yaklaşık 1 saat 6 dakika sürmektedir. Süreyi biraz artırarak ücretli geçişsiz seyahat yapmak isteyenler ise Adana-Erdemli Otoyolu / O-51/E982 ve D400 üzerinden yaklaşık 1 saat 19 dakikada Adana Merkez’e ulaşmaktadır.

Görsel Google Haritalar’dan alınmıştır.

Mersin hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı cevap kısmından yazabilirsiniz. Sorunuz, Soru Cevap kategorimizde yanıt bulacaktır.

Soru Cevap Botu

Mersinde Ne Yapılır Soru Cevap Botu; arama motorlarında Mersin hakkında en sık sorulan sorulara yanıt vermektedir. Mersin Aşkı ile çalışan botumuza sizde Yorum kısmından sorularınızı gönderebilir veya mevcut sorulara yanıt vererek katkıda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu