Yeme&İçme

Yörük Balık Restaurant | Ayaş

Mersin'in Erdemli ilçesi Ayaş mahallesinde eşsiz deniz manzarasına karşı konumlanmış Yörük Balık Restaurant, Ayaş'ın sevilen deniz mahsülleri restoranlarından birisidir.

Mersin’in Erdemli ilçesi Ayaş mahallesinde eşsiz deniz manzarasına karşı konumlanmış Yörük Balık Restaurant, Ayaş’ın sevilen deniz mahsülleri restoranlarından birisidir. İşte Yörük Balık Restaurant nerede menüsü 2021 fiyatları paket servis telefon iletişim ve ulaşım bilgileri

Ayaş’ta denize sıfır balık ve diğer deniz mahsüllerini yemek için tercih edebileceğiniz restaurantlardan Yörük Balık Restaurant, salaş bir konsepte sahiptir.

YÖRÜK BALIK RESTAURANT İLETİŞİM BİLGİLERİ

Görsel Google Haritalar’dan alınmıştır.

YÖRÜK BALIK RESTAURANT NEREDE? AYAŞ’A NASIL GİDİLİR?

Mersin Merkez ile Erdemli Ayaş arası 70 kilometre olup, araçla yolculuk yaklaşık 1 saat 15 dakika sürmektedir. Yörük Balık Restaurant‘a ulaşım için aşağıdaki haritadan yararlanabilirsiniz…

Yörük Balık Restaurant, taze ve lezzetli deniz mahsülleri sunan, konumu nedeniyle özellikle yaz döneminde çok tercih edilen bir restorandır.

MERSİNDE NE YAPILIR RESTAURANT İNCELEMESİ

Fiyat - 7.5
Lezzet - 8.5
Servis - 8
Konum - 8.5

8.1

İyi

Ayaş'ın muhteşem deniz manzarasında, lezzetli ve taze deniz mahsülleri yiyebileceğiniz bir restoran

User Rating: Be the first one !

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu