Yeme&İçme

Wo-Wo Brasserie Mersin Marina

Wo-Wo Brasserie Mersin Marina'da bulunan, muhteşem yemekleri, atıştırmalıkları ve Akdeniz manzarası ile dikkat çeken bir mekandır.

Wo-Wo Brasserie Mersin Marina‘da bulunan, muhteşem yemekleri, atıştırmalıkları ve Akdeniz manzarası ile dikkat çeken bir mekandır. Güne iyi başlamanız için dolu dolu serpme kahvaltısı, atıştırmalıkları ve birbirinden lezzetli et ve tavuk yemekleri ile Wo-Wo Mersin‘in popüler kafe&restoranlarından birisidir.

Wo-Wo Brasserie Mersin Marina İletişim Bilgileri

  • Adres: Eğriçam, Adnan Menderes Blv., 33160 Yenişehir/Mersin (Mersin Marina)
  • Rezervasyon / Telefon: 0324 330 01 16
  • Instagram: www.instagram.com/wowomersin/

Wo-Wo Brasserie Mersin nerede ve nasıl gidilir? Yol Tarifi:

Wo-Wo Brasserie, Mersin Marina içerisinde bulunmaktadır. Mersin Marina, ulaşım açısından son derece kolay bir konumda, Mersin’in Yenişehir ilçesi sahilinde bulunmaktadır. Toplu ulaşım ile Marina’ya giderken 156, 26M, 29M hatlarını kullanabilir, Yenişehir’den geçen tüm dolmuşlar ile ana yoldaki durakta inerek sahile bir kaç dakikada yürüyerek Marinaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Wo-Wo Brasserie Muhteşem Lezzetleri

Görüntüler @wowomersin Instagram adresinden alınmıştır.

Kaynak
WoWo Instagram Sayfası

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu