Yeme&İçme

The North Shield Pub Mersin

The North Shield Pub Mersin, alkollü ve alkolsüz içeceklerinin yanı sıra zengin serpme kahvaltısı, lezzetli salatası, birbirinden lezzetli atıştırmalıklarıyla Mersin Marina'da sevilen mekanlardandır.

The North Shield Pub Mersin, alkollü ve alkolsüz içeceklerinin yanı sıra zengin serpme kahvaltısı, lezzetli salatası, birbirinden lezzetli atıştırmalıklarıyla Mersin Marina‘da sevilen mekanlardandır.

Muhteşem Akdeniz manzarası karşısında sevdiklerinizle güzel vakit geçirip, lezzetli yemekler yiyebileceğiniz The North Shield, zaman zaman yaptığı kampanyalarla ve dolu dolu DJ performansı ile dikkat çekiyor.

The North Shield Pub Mersin İletişim Bilgileri

  • Adres: Mersin Marina (Spor Salonu Yanı)
  • Telefon: 0552 575 88 85 / 0324 325 88 85
  • Instagram: instagram.com/thenorthshieldmersin/
  • Facebook: www.facebook.com/thenorthshieldmersin/

The North Shield Mersin Menüsü 2021 fiyatları

2021 fiyatları pandemi sürecinde restoranların kapalı olması nedeniyle yayınlanmamıştır. 2020 yaz dönemi fiyatları şu şekildedir;

Resimler @thenorthshieldmersin Instagram sayfasından alınmış olup fiyatlar 2020 yılına aittir.

The North Shield Pub Mersin nerede, nasıl gidilir? Yol Tarifi

The North Shield Pub, Mersin Marina içerisinde bulunmaktadır. Mersin Marina, ulaşım açısından son derece kolay bir konumda, Mersin’in Yenişehir ilçesi sahilinde bulunmaktadır. Toplu ulaşım ile Marina’ya giderken 156, 26M, 29M hatlarını kullanabilir, Yenişehir’den geçen tüm dolmuşlar ile ana yoldaki durakta inerek sahile bir kaç dakikada yürüyerek Marinaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu