Yeme&İçme

Sahil Balık Restaurant, Viranşehir

Sahil Balık Restaurant, Mezitli'nin Viranşehir sahilinde, deniz kenarı konumu ve lezzetli deniz ürünleriyle uzun zamandır hizmet veren önemli bir balık restoranıdır.

Sahil Balık Restaurant, Mezitli’nin Viranşehir sahilinde, deniz kenarı konumu ve lezzetli deniz ürünleriyle uzun zamandır hizmet veren önemli bir balık restoranıdır.

Sahil Balık Restaurant, Viranşehir | İletişim Bilgileri

  • Adres: Viranşehir, 34301. Sk., 33340 Mezitli/Mersin
  • Telefon: +903243592929
  • Çalışma Saatleri: 11.00 – 01.00

Pandemi sürecinde restoranların çalışma saatleri farklılık göstermektedir.

Sahil Balık Restaurant nerededir, nasıl gidilir? Yol Tarifi

Restoran, Mersin’in Mezitli ilçesi Viranşehir mahallesinin sahilinde, Soli Pompeiopolis Antik Kenti’nin doğusunda (5 dakikalık yürüme mesafesinde) bulunmaktadır.

Viranşehir’e toplu ulaşım araçlarıyla; belediye otobüsü ve Viranşehir Koop ile ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca Mezitli‘den geçen tüm toplu taşıma araçlarıyla; ana yoldan inerek yaklaşık 10 dakika yürüme mesafesiyle sahile ulaşabilirsiniz.

Kaynak
Google Haritalar

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu