Yeme&İçme

Rina Restaurant, Mezitli

Rina Restaurant, gerek yaz akşamları, gerek kış akşamları misafirlerin mutlu ve ferah bir şekilde zaman geçirebileceği yönde dekore edilen, eşsiz balık lezzetini misafirlerine sunan bir balık restoranıdır.

Rina Restaurant, gerek yaz akşamları, gerek kış akşamları misafirlerin mutlu ve ferah bir şekilde zaman geçirebileceği yönde dekore edilen, eşsiz balık lezzetini misafirlerine sunan bir balık restoranıdır. Mersin Mezitli‘de uzun zamandır hizmet veren Rina Restaurant, yazın serin serin, kışın ise sıcak bir şekilde oturarak lezzetli deniz mahsüllerinin yenilebileceği bir yerdir.

Rina Restaurant menüsünde muhteşem deniz mahsüllerini bulabilirsiniz!

Rina Restaurant menüsünde tüm balık çeşitlerinden tatlıya varana kadar geniş seçenekler bulunmaktadır. Dil dolması, Fener güveç, Fener şiş, Çöpte kılıç, Balık içli köfte, Soya soslu deniz ürünleri tabağı, Deniz ürünleri kokoreç, Asma yaprağı sardalya dolma, Rina special…

Fotoğraf, restoranın internet sitesinden alınmıştır.

Rina Restaurant nerededir? Adres-Yol Tarifi

  • Adres: Fatih Mah. Milenyum Apt, Adnan Menderes Blv. No:4, 33170 Mezitli/Mersin

Rina Restaurant, Mersin’in Mezitli ilçesinde, Ortadoğu Hastanesi ve Vipol durağının sahil tarafında, sahil yolu üzerinde konumlanmaktadır. Toplu ulaşım araçlarıyla restorana yürüme mesafesinde Mezitli‘den geçen tüm otobüs ve minibüslerle gidebileceğiniz gibi, özel araçla aşağıdaki haritadan yardım alarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rina Restaurant İletişim Bilgileri

  • Adres: Adnan Menderes Bulv. Saat Kulesi Karşısı Mezitli / Mersin
  • Telefon/Rezervasyon : +90 324 359 46 00 / +90 324 359 51 81
  • Fax : +90 324 357 82 37
  • E-Posta: info@rinarestaurant.com
  • İnternet Sitesi: rinarestaurant.com
Kaynak
rinarestaurant.com

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu