Yeme&İçme

Necmi Göçtü Restaurant, Mezitli

Necmi Göçtü Restaurant, Mersin'de kebap denince akla gelen yerlerin başında gelmektedir. Uzun yıllardır Mersin'de hizmet veren restoran, muhteşem et lezzetlerinin yanı sıra birbirinden özel mezeleri ve humusuyla da çok beğeniliyor.

Necmi Göçtü Restaurant, Mersin’de kebap denince akla gelen yerlerin başında gelmektedir. Uzun yıllardır Mersin’de hizmet veren restoran, muhteşem et lezzetlerinin yanı sıra birbirinden özel mezeleri ve humusuyla da çok beğeniliyor. Covid-19 salgınında restoranların kapalı olduğu dönemde Göçtü Restaurant paket servis ile lezzeti evinize getiriyor.

GÖÇTÜ RESTAURANT HAKKINDA

1950 yılında Mehmet Göçtü tarafından kurulan Göçtü Restaurant, Mersin’de fark yaratmış, kısa zamanda büyük bir müşteri kitlesi edinmiştir. Göçtü Usta’nın elinden çıkan kebap ve diğer et lezzetleri büyük beğeni kazanmıştır. 1999 yılında vefat eden Mehmet Göçtü’den bayrağı devralan evlatları, babalarından öğrendiklerini günümüze taşımışlardır. Göçtü Restaurant, Mezitli sahil yolunda ve Bodrum Yalıkavak’ta açtığı şubelerle şube sayısını 3’e çıkarmıştır.

Görsel tanıtım amacıyla restoranın Facebook sayfasından alınmıştır.

NECMİ GÖÇTÜ RESTAURANT İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Adres: Fatih Mah., 30006. Sk. No:9, 33200 Mezitli/Mersin
  • Telefon / Paket Servis: +903243591040
  • İnternet Sitesi: Facebook

NECMİ GÖÇTÜ RESTAURANT NEREDE?

Necmi Göçtü Restaurant, Mersin’de Mezitli sahil yolunda Adnan Menderes Bulvarı üzerinde konumlanmaktadır. Anayoldan restorana gelmek isteyenler Koton ve Yumateks mağazalarından sahile doğru yürüyerek yaklaşık 2 dakikada restorana ulaşabilir.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu