Yeme&İçme

İskele Marin Restaurant

İskele Marin Restaurant, deniz manzarası ve kokusu eşliğinde her türlü balık çeşitleri ile Mersin Marina'da misafirlerini ağırlıyor.

İskele Marin Restaurant, deniz manzarası ve kokusu eşliğinde her türlü balık çeşitleri ile Mersin Marina’da misafirlerini ağırlıyor. Mersin’in elit mekanlarından İskele Marin‘de manzaraya ve lezzete doyamayacaksınız.

İskele Marin Restaurant, Mersin Marina

220 kişilik kapalı mekan ve 250 kişilik teras kapasitesi ile Mersin’in gözde mekanlarından İskele Marin Restaurant’ta deniz manzarası ve damak zevkinize uygun lezzetler eşliğinde davet, iş toplantıları, özel organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz.

Mersin’in sevilen balık restoranları ve deniz ürünleri restoranları arasında yer alan İskele Marin misafirlerine her zaman kaliteli, sağlıklı ve lezzetli yemekler sunabilmek adına gerekli tüm özeni gösteren bir yerdir.

Restoranın dışarıdan görünümü | iskelemarin.com.tr

İskele Marin Restaurant İletişim Bilgileri

  • Adres: Eğriçam Mah. Mersin Marina Adnan Menderes Blv. No:33 /F 61-62 Yenişehir/Mersin
  • E-posta: info@iskelemarin.com.tr
  • Tel: 444 24 10
  • Faks: 0 (324) 330 00 57
  • İnternet Sitesi: www.iskelemarin.com.tr

İskele Marin Balık Restaurant Mersin nerede, nasıl gidilir?

İskele Marin Balık Restaurant, Mersin Marina içerisinde bulunmaktadır. Mersin Marina, ulaşım açısından son derece kolay bir konumda, Mersin’in Yenişehir ilçesi sahilinde bulunmaktadır. Toplu ulaşım ile Marina’ya giderken 156, 26M, 29M hatlarını kullanabilir, Yenişehir’den geçen tüm dolmuşlar ile ana yoldaki durakta inerek sahile bir kaç dakikada yürüyerek Marinaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kaynak
İskele Marin

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu