Yeme&İçme

Hot Corner, Mersin

Hot Corner, Mersin'in ilk ve tek hot dog fast food mekanı sloganıyla işletilen, misafirleri tarafından çok beğenilen bir mekandır. Tantuni ve kebap ağırlıklı menülere sahip Mersin'de alternatif bir yer olan Hot Corner, Yenişehir Pozcu'da hizmet vermektedir.

Hot Corner, Mersin‘in ilk ve tek Hot Dog Fast Food mekanı sloganıyla işletilen, misafirleri tarafından çok beğenilen bir mekandır. Tantuni ve kebap ağırlıklı menülere sahip Mersin’de alternatif bir yer olan Hot Corner, Yenişehir Pozcu‘da hizmet vermektedir.

Hot Corner Mersin | İletişim Bilgileri

  • Adres: İnönü, 1408. Sk. No:7, 33130 Yenişehir/Mersin
  • Telefon: +903243275581
  • Çalışma Saatleri: 11.00 – 22.00
  • Facebook Sayfası: www.facebook.com/hotcornermersin

Mersin’de sosisli yenilecek yerlerin başında gelen Hot Coner, Pozcu’da Aliye Pozcu İlkokulu’na çok yakın konumda, köşe başında hizmet veren küçük bir işletmedir. Sandviç kültürü açısından zayıf bulunan Mersin’de sosisli yiyebileceğiniz yerlerden birisi olup, fiyat-kalite ilişkisi açısından da genel olarak beğenilmektedir. (Google Haritalar’da yer alan yorumları olumlu)

Muhteşem lezzetler | Mekanın Facebook sayfasından alınmıştır.

Hot Coner Mersin nerededir ve nasıl gidilir? Yol Tarifi

Mekan, Mersin’in merkez ilçelerinden Yenişehir’de İnönü mahallesinde Aliye Pozcu İlkokulu’na yakın konumda, 1405. Sokak ile 1408. Sokak kesişiminde konumlanmaktadır.

Pozcu’ya toplu ulaşım son derece kolaydır. Erdemli – Mersin Merkez (Akdeniz veya Toroslar) arasında sefer yapan tüm otobüs ve dolmuşlar Forum Mersin AVM durağından geçmekte olup, bu duraktan sahile doğru (güneye) 1-2 dakikalık yürüme mesafesinde mekana ulaşabilirsiniz.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu