Yeme&İçme

Günaydın Kebap & Steakhouse Mersin Marina

Günaydın Kebap & Steakhouse Mersin Marina'da bulunan, gerek lezzetli et yemekleri gerekse de konumu dolayısıyla Mersin'in tercih edilen restoranlarının başında gelmektedir.

Günaydın Kebap & Steakhouse Mersin Marina‘da bulunan, gerek lezzetli et yemekleri gerekse de konumu dolayısıyla Mersin‘in tercih edilen restoranlarının başında gelmektedir.

Bu yazıda Günaydın Kebap & Steakhouse Mersin menüsü 2021, iletişim bilgileri, Günaydın Et Mersin adres yol tarifi ve diğer iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Günaydın Kebap & Steakhouse Mersin Marina İletişim Bilgileri

  • Adres: Eğriçam mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, Mersin Marina AVM Yenişehir / Mersin
  • Telefon/Sipariş No: (+90) 0324 325 33 44
  • İnternet Sitesi: gunaydinet.com
  • Instagram: https://www.instagram.com/gunaydinkebapmersin
  • Günaydın Alo Paket Servis: 0(324)325 33 44 / 0533 303 7473
Restoranın içeriden görünümü | Google Haritalar

Günaydın Kebap & Steakhouse Mersin menüsü 2021

KEBAPLAR

  • Adana Kebabı, Urfa Kebabı, Beyti, Dürüm Beyti, Soslu Dürüm Beyti, Antep Fıstıklı Kebap, Acısız Kuzu Şiş, Terbiyeli Kuzu Şiş, Sebzeli Kebap, Küşleme, Karışık Izgara, Külbastı, Kuzu Pirzola, Kuzu Çöp Şiş, Kuzu Kaburga, Piliç Şiş, Piliç Adana, Piliç Kanat, Piliç Beyti, Piliç Çöp Şiş, Oruk Kebabı, Günaydın Köfte, Patates Tava

Günaydın Kebap & Steakhouse güncel menüsünü görmek için tıklayın!

Günaydın Et Mersin Nerede? Nasıl Gidilir? Yol Tarifi

Günaydın Kebap & Steakhouse, Mersin Marina AVM‘de hizmet vermektedir. Mersin Marina, ulaşım açısından son derece kolay bir konumda, Mersin’in Yenişehir ilçesi sahilinde bulunmaktadır. Toplu ulaşım ile Marina’ya giderken 156, 26M, 29M hatlarını kullanabilir, Yenişehir’den geçen tüm dolmuşlar ile ana yoldaki durakta inerek sahile bir kaç dakikada yürüyerek Marinaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

MERSİNDE NE YAPILIR RESTORAN İNCELEMESİ

Fiyat - 8.6
Lezzet - 9
Servis - 8.8
Konum - 8.7

8.8

Çok İyi

Mersin Marina'da Akdeniz manzarasıyla muhteşem et lezzetleri tadabileceğiniz bir restoran.

User Rating: Be the first one !
Kaynak
gunaydinet.com

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu