Yeme&İçme

Gönül Kahvesi Viranşehir, Mezitli

Gönül Kahvesi Viranşehir, deniz kenarı konumu ve kaliteli hizmet anlayışı ile Mersin Mezitli'nin iyi kahve evlerinden biridir...

Gönül Kahvesi Viranşehir, deniz kenarı konumu ve kaliteli hizmet anlayışı ile Mersin Mezitli’nin iyi kahve evlerinden biridir. Bu yazımızda Gönül Kahvesi Viranşehir iletişim bilgileri, adres yol tarifi, telefon, konum bilgileri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

GÖNÜL KAHVESİ VİRANŞEHİR, MEZİTLİ

2002 yılında ilk şubesini İzmir’de açan Gönül Kahvesi, yıllar içerisinde Türkiye’nin birçok ilinde ve yurt dışında şubeler açmış olup Türkiye’nin tek butik zincir kahve evi olma özelliğini taşımaktadır.

Gönül Kahvesi’nin Mersinde; Viranşehir, Forum AVM, Palm City, Tarsu, Yenişehir ve Novada AVM‘de olmak üzere toplam 6 şubesi bulunmaktadır.

Gönül Kahvesi Viranşehir şubesi, konumu ve hizmet kalitesi nedeniyle yaz ayları başta olmak üzere her zaman yoğun ilgi görmektedir. Denize çok yakın konumdaki şube, Viranşehir yürüyüş ve sahil yolu üzerinde olduğu için herkesin uğrak noktası haline gelmiştir.

Mekanın içeriden görünümü | Google Haritalar

Gönül Kahvesi Viranşehir İletişim Bilgileri

  • Adres: Viranşehir Mh. 34318. Sk. Şıh Mehmet Altındağ Apt. No:15, 33340 Mezitli/Mersin
  • Telefon: +903243575257
  • E-Posta: tumter.viransehir@gonulkahvesi.org
  • İnternet Sitesi: gonulkahvesi.com

GÖNÜL KAHVESİ ÜRÜNLERİ

Gönül Kahvesi‘nin başta Türk kahvesi ve aromalı filtre kahveler olmak üzere; espressolar, dondurmalar, gönülden sıcak ve soğuklar, meyve suları, pastalar, sandviçler ve unlu mamüller gibi çok geniş bir ürün yelpazesi vardır.

Gönül Kahvesi ürünlerini incelemek için tıklayın!

Gönül Kahvesi’nin muhteşem kahvaltısı | Google Haritalar

GÖNÜL KAHVESİ VİRANŞEHİR NEREDEDİR, NASIL GİDİLİR? YOL TARİFİ

Gönül Kahvesi, Mezitli‘nin Viranşehir mahallesinin sahilinde, 34318. sokaktadır. Viranşehir’e toplu ulaşım araçlarıyla; belediye otobüsü ve Viranşehir Koop ile ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca Mezitli‘den geçen tüm toplu taşıma araçlarıyla; ana yoldan inerek yaklaşık 10 dakika yürüme mesafesiyle sahile ulaşabilirsiniz.

Kahvaltı menüsü | @Google Haritalar
Kaynak
gonulkahvesi.com

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu