Yeme&İçme

Göksel Tantuni Erdemli

Tantuni deyince akla gelen yerlerin başında gelen Göksel Tantuni Erdemli şubesiyle ilçenin en iyi tantunicileri arasında gösterilmektedir.

Tantuni deyince akla gelen yerlerin başında gelen Göksel Tantuni Erdemli şubesiyle ilçenin en iyi tantunicileri arasında gösterilmektedir. Göksel Tantuni paket servis telefon, adres, yol tarifi ve diğer iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

GÖKSEL TANTUNİ HAKKINDA

1977 yılında Mersin’de hizmet vermeye başlayan Göksel Tantuni, zaman içerisinde Mersin’de şube sayısını 12’ye çıkarırken ülke genelinde birçok şehirde şube açarak eşsiz tantuni lezzetini Türkiye’ye yaydı.

İşini doğru, hijyenik ve enfes tatlarla bir araya getirerek kalitesinden ödün vermeyen Göksel Tantuni Erdemli şubesinin iletişimin bilgileri şu şekilde…

Muhteşem tantuni görseli, restoranın Google hesabından paylaşılmıştır.

GÖKSEL TANTUNİ ERDEMLİ ŞUBESİ

  • Adres: Akdeniz Mah, Süzerler Ap No 186G-H, 33770 Erdemli/Mersin
  • Paket Servis / Telefon: 0324 5151977
  • İnternet Sitesi: Gokseltantuni.com

Göksel Tantuni Erdemli paket servis telefonu ve rezervasyon için 0324 515 1977’den iletişim sağlayabilirsiniz.

Muhteşem tantuni görseli, restoranın Google hesabından paylaşılmıştır.

GÖKSEL TANTUNİ ERDEMLİ NEREDEDİR, NASIL GİDİLİR?

Göksel Tantuni, Erdemli Akdeniz mahallesi, Alparslan Türkeş Bulvarı üzerinde (Mersin-Silifke karayolu üzerinde) Suzerler Apt. altındadır.

Göksel Tantuni Erdemli Yol Tarifi:

Kaynak
gokseltantuni.com

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu