Yeme&İçme

Çıtır Balık Anamur

Günlük ve taze balık çeşitlerinin uygun fiyatlarla satıldığı Çıtır Balık Anamur, Mersin Anamur'un en iyi balık restoranlarından birisidir.

Günlük ve taze balık çeşitlerinin uygun fiyatlarla satıldığı Çıtır Balık Anamur, Mersin Anamur’un en iyi balık restoranlarından birisidir. Paket servis, ve içeride servis seçenekleriyle Çıtır Balık Anamur nerede, telefon numarası, paket servis var mı, balık çeşitleri, 2021 güncel fiyatları ve tüm merak edilenler şu şekilde…

Covid-19 yasaklarında evde balık keyfi yaşamak isteyenler, Çıtır Balık Anamur’da kiloyla hem taze hem de uygun fiyatlı balık imkanını sizlere sağlıyor. Çıtır Balık Anamur iletişim bilgileri ve Çıtır Balık kilo fiyatları 2021 şu şekilde…

ÇITIR BALIK ANAMUR İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Adres: Saray, Saray Mahallesi , Bankalar Caddesi , Muşurup, Sanat sokağı 26/A, 33640 Anamur/Mersin
  • Telefonla Paket Servis: 0324 814 1453
  • Facebook: Facebook Çıtır Balık Anamur
  • Instagram: https://www.instagram.com/citirbalikanamur/

ÇITIR BALIK ANAMUR NEREDE? ANAMUR’A NASIL GİDİLİR?

Anamur, Mersin’in en uzak ilçesi olup Merkez ile arasındaki mesafe 230 km olup ulaşım özel araçla 3 saatten fazla sürmektedir. Mersin Merkez’den toplu ulaşım olarak Antalya’ya giden otobüslerle Anamur’a giderek balık restaurantına ulaşabilirsiniz.. Havalimanı ile Anamur’a gitmek isteyenler için en yakın tercih Alanya Gazipaşa Havalimanı’dır. Havalimanı Alanya’ya 70 km uzaklıktadır.

ÇITIR BALIK ANAMUR FİYATLARI 2021 – KİLO İLE BALIK

  • 1 kg pişmiş Hamsi 35 TL,
  • 1 kg pişmiş Deniz Karakulak 55 TL,
  • 1 kg pişmiş Deniz Çupra 55 TL

MERSİNDE NE YAPILIR RESTAURANT İNCELEMESİ

Fiyat - 8.8
Lezzet - 8.7
Servis - 8.6
Konum - 8.4

8.6

Çok İyi

Uygun fiyatlarla hem evde hem de restaurantta kiloyla taze ve lezzetli balık yeme keyfi...

User Rating: Be the first one !

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu