Yeme&İçme

Chef Mezze Mersin

Chef Mezze Mersin, modern Türk meyhanesi konseptiyle hizmet veren Chef Mezze'nin Mersin Marina'da bulunan restoranıdır. Girit mutfağı ağırlıklı menüsüne Lübnan mezeleri ve dünya mutfaklarından deniz ürünlerini de ekleyerek misafirlerine sunan Chef Mezze Mersin'in önemli modern meyhanelerindendir.

Chef Mezze Mersin, modern Türk meyhanesi konseptiyle hizmet veren Chef Mezze’nin Mersin Marina‘da bulunan restoranıdır. Girit mutfağı ağırlıklı menüsüne Lübnan mezeleri ve dünya mutfaklarından deniz ürünlerini de ekleyerek misafirlerine sunan Chef Mezze Mersin‘in önemli modern meyhanelerindendir.

Bu yazıda Chef Mezze Mersin menüsü 2021, konsepti adres-yol tarifi, iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

CHEF MEZZE MERSİN, YENİŞEHİR

Gazi Ateş tarafından İstanbul Gümüşsuyu’nda kurduğu Chef Mezze, aynı lezzetler ve kalite anlayışı ile Mersin Marina‘da hizmet vermeye başlamıştır. Alanında öncü olan ve yeniliklere imza atan Chef Mezze, aynı kalite ve hizmet anlayışıyla Mersin’de misafirlerini ağırlamaktadır.

Girit mutfağı ağırlıklı menüsüne Lübnan mezeleri ve dünya mutfaklarından deniz ürünlerini de ekleyerek misafirlerine sunan Chef Mezze Mersin, geniş meze menüsüne ilave olarak ara sıcaklar, balık, et ve makarna çeşitlerine kadar uzanan geniş yelpazede tatlar sunmaktadır. (Chef Mezze Mersin sayfasından alınmıştır)

Restoranın dışarıdan görseli | Google Haritalar

CHEF MEZZE MERSİN MENÜSÜ 2021

Chef Mezzeler

  • Ezine beyaz peynir, Domates Salatası, Patlıcan Söğürme, Kavun porsiyon, Isırgan otlu acılı ezme, Şakşuka, Kabak Dövme, Kabak Çiçeği Dolması, Soğan ve kayısı yahnili fava, Kuru domates, Izgara erginar, Guacamole, Vişneli yaprak sarma, Çerkes Tavuğu pate, Beyrut Usulü Humus, Kuru patlıcan dolması, Kestaneli lahana sarması, Babagannuş, Trüflü Girit Ezmesi, Biber Borani, Tahinli patlıcan Mutabbel, Kuru Yunan Cacığı, Chili biberli atom

Otlu Mezeler

  • Şevketi bostan semizotu, kaya koruğu, karışık ot kavurması, cibes sotesi, deniz yosunu, deniz börülcesi

Denizden Mezeler

  • Karides söğüş, avakadolu karides, kinoalı karides, ahtapot söğüş, İsrail kalamar, midye dolma, lakerda, kişnişli levrek marine, pancarlı somon gravlax, baby kalamar, isli uskumru (çiroz), sirkeli somon söğüş
Muhteşem mezeler – Google Haritalar

CHEF MEZZE MERSİN İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Adres: Mersin Marina, 33160 Yenişehir/Mersin
  • Telefon/Sipariş: 0533 041 99 99
  • İnternet Sitesi: https://chefmezze.com.tr/wp/chef-mezze-mersin/
  • Instagram: https://www.instagram.com/cheffmezzemersin/
Restoranın yandan görseli | Google Haritalar

CHEF MEZZE MERSİN NEREDE, NASIL GİDİLİR?

Chef Mezze, Mersin Marina AVM içerisinde, deniz manzaralı konumdadır. Mersin Marina, ulaşım açısından son derece kolay bir konumda, Mersin’in Yenişehir ilçesi sahilinde bulunmaktadır. Toplu ulaşım ile Marina’ya giderken 156, 26M, 29M hatlarını kullanabilir, Yenişehir’den geçen tüm dolmuşlar ile ana yoldaki durakta inerek sahile bir kaç dakikada yürüyerek Marinaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

MERSİNDE NE YAPILIR RESTORAN İNCELEMESİ

Fiyat - 8.5
Lezzet - 9
Servis - 8.8
Konum - 8.8

8.8

Çok İyi

Mersin Marina'da deniz havasında son derece lezzetli mezeler yiyebileceğiniz güzel bir yer.

User Rating: Be the first one !
Kaynak
Chef Mezze

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu