Yeme&İçme

Aşina Makam Restaurant, Mezitli

Mersin Merkez'de balık denince akla gelen ilk adres olan Aşina Makam Restaurant Mersin, Mezitli'nin muhteşem sahil şeridinde yıllardır faaliyet göstermektedir.

Mersin Merkez’de balık denince akla gelen ilk adres olan Aşina Makam Restaurant Mersin, Mezitli’nin muhteşem sahil şeridinde yıllardır faaliyet göstermektedir. Mezitli sahil yolunda deniz manzarasına karşı konumlanan restoranda misafirleri keyifli bir gün bekliyor.

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Aşina Restaurant, mekanın konforundan yemeklerin sunumuna kadar birçok konuda müşterilerin beklentisini dikkate alarak hazırlıklarını yapıyor. Deneyimli aşçıları, profesyonel servis ve hizmet elemanları ile birlikte Aşina Makam Restaurant Mersin‘in çok tercih edilen balık restoranlarından biridir.

Aşina Makam Restaurant’ta ne yenir?

Restoranın menü çeşitliliği son derece fazladır. Deniz mahsülleri, et ve tavuk yemeklerinden oluşan ana yemeklerin yanı sıra bol çeşit sunulan meze ve salataları, alkollü ve alkolsüz içecekleriyle misafirlerin her damak zevkine uygun menüler hazırlanabilmektedir.

Görsel, restoranın Facebook sayfasından alınmıştır.

Aşina Restaurant Mersin nerededir? Adres-Yol Tarifi

  • Adres: Fatih Mh, Adnan Menderes Blv. 218/A, 33160 Mezitli/Mersin

Aşina Restaurant, Mersin’in Mezitli ilçesinde, Ortadoğu Hastanesi ve Vipol durağının sahil tarafında, sahil yolu üzerinde konumlanmaktadır. Toplu ulaşım araçlarıyla restorana yürüme mesafesinde Mezitli‘den geçen tüm otobüs ve minibüslerle gidebileceğiniz gibi, özel araçla aşağıdaki haritadan yardım alarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aşina Makam Restaurant İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0324 359 90 96 – 0324 359 00 56
  • Adres: Fatih Mh, Adnan Menderes Blv. 218/A, 33160 Mezitli/Mersin
  • Facebook Sayfası: facebook.com/asinamakamm
Görsel, restoranın Facebook sayfasından alınmıştır.
Görsel, restoranın Facebook sayfasından alınmıştır.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu