Yeme&İçme

Olta Balık Evi | Anamur

Günlük ve taze balık çeşitlerinin uygun fiyatlarla satıldığı Olta Balık Evi, Mersin Anamur'un en iyi balık restoranlarından birisidir...

Günlük ve taze balık çeşitlerinin uygun fiyatlarla satıldığı Olta Balık Evi, Mersin Anamur’un en iyi balık restoranlarından birisidir. Paket servis, içeride servis ve eve servis seçenekleriyle Anamur Olta Balık Evi nerede, telefon numarası, paket servis var mı, balık çeşitleri, 2021 güncel fiyatları ve tüm merak edilenler şu şekilde…

Anamur İskele Meydan‘da bulunan olta balık evi, taze ve günlük balık çeşitlerini uygun fiyatlara müşterilerine sunmaktadır. Restaurant, hizmet kalitesini Covid-19 döneminde paket servis ve evlere servis imkanlarıyla devam ettiriyor.

ANAMUR OLTA BALIK EVİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Adres: Yalıevleri, Adnan Menderes Cd., 33650 Anamur/Mersin
  • Paket Servis Telefon: 0542 268 06 20
  • İnternet Sitesi: https://www.facebook.com/OltaBalikEvi
Görsel işletmenin Facebook sayfasından alınmıştır.

ANAMUR OLTA BALIK EVİ NEREDE? ANAMUR’A NASIL GİDİLİR?

Anamur, Mersin’in en uzak ilçesi olup Merkez ile arasındaki mesafe 230 km olup ulaşım özel araçla 3 saatten fazla sürmektedir. Mersin Merkez’den toplu ulaşım olarak Antalya’ya giden otobüslerle Anamur’a giderek balık restaurantına ulaşabilirsiniz.. Havalimanı ile Anamur’a gitmek isteyenler için en yakın tercih Alanya Gazipaşa Havalimanı’dır. Havalimanı Alanya’ya 70 km uzaklıktadır.

ANAMUR OLTA BALIK EVİ FİYATLARI 2021

Fiyatlar 2020 yılına ait olup güncel değişkenlik gösterebilmektedir.

MERSİNDE NE YAPILIR RESTAURANT İNCELEMESİ

Fiyat - 9
Lezzet - 8.7
Servis - 8.6
Konum - 8.5

8.7

Çok İyi

Anamur'da taze balık çeşitlerini uygun fiyatlara müşterilerine sunmaktadır.

User Rating: Be the first one !

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu