Konaklama

Mersin Princess Hotel | Bozyazı

Mersin'in şirin ilçesi Bozyazı'da konaklamak, tatilini geçirmek isteyenlere çok sayıda aktivite ve kaliteli bir tatil imkanı sunan Mersin Princess Hotels Resort Aqua Beach, dört yıldızlı otellerdendir.

Mersin’in şirin ilçesi Bozyazı‘da konaklamak, tatilini geçirmek isteyenlere çok sayıda aktivite ve kaliteli bir tatil imkanı sunan Mersin Princess Hotels Resort Aqua Beach, dört yıldızlı otellerdendir. İşte Mersin Princess Hotel iletişim bilgileri, nerede, yol tarifi, rezervasyon, oda fiyatları 2021 ve tüm bilgiler…

Sağlık turizmi açısından da bölgenin önemli otellerinden olan Mersin Princess Hotels, yörenin doğal suyunun verdiği şifanın yanı sıra, kaliteli konaklama imkanları ve spor aktiviteleriyle dikkat çekiyor.

MERSİN PRİNCESS HOTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Adres: Bozyazı yat limanı civarı, Alparslan Türkeş Blv. no 40, 33380 Bozyazı/Mersin
  • Telefon: 0324 851 54 00
  • E-Posta: info@mersinprincesshotel.com
  • İnternet Sitesi: https://www.mersinprincesshotels.com/

MERSİN PRİNCESS HOTEL NEREDE? BOZYAZI’YA NASIL GİDİLİR?

Bozyazı, Mersin’in en batısındaki ilçelerden biri olup, Mersin Merkez ile Bozyazı arası 217 km olup, araç yolculuğu yaklaşık 3 saat 9 dakika sürmektedir. Havalimanı ile Bozyazı‘ya gitmek isteyenler için en yakın tercih Alanya Gazipaşa Havalimanı’dır. Havalimanı Bozyazı’ya 105 km uzaklıktadır.

PRİNCESS HOTELS BOZYAZI ODA FİYATLARI 2021

Otel fiyatları konaklama yapılacak döneme göre ve rezervasyonun yapıldığı güne göre değişkenlik göstermektedir. Ocak 2021 ayında Mersin Princess Hotel günlük standart oda fiyatı 2.000 – 2.800 TL civarıdır. Princess Hotels Bozyazı güncel oda fiyatları için tıklayın!

Görseller otelin internet sitesi; Mersinprincesshotels.com’dan alınmıştır.

MERSİNDE NE YAPILIR OTEL İNCELEMESİ

Fiyat - 7.5
Odalar - 9
Hizmet - 9.3
Sahil - 9
Spor Aktiviteleri - 8.5

8.7

Çok İyi

Mersin'in şirin ilçesi Bozyazı'da kaliteli ve eğlenceli konaklama imkanları sizleri bekliyor.

User Rating: Be the first one !

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu