Konaklama

Çamlıyayla Otel Rehberi

Mersin doğa turizminde önemli bir yeri olan, Çamlıyayla'da konaklama yapmak isteyenler için Çamlıyayla Otelleri sayfamızda birçok otel bulunmaktadır. Namrun Kalesi ve doğal güzellikleri ile sakin bir tatil yapmak isteyenler Çamlıyayla'da otel aramakta...

Mersin doğa turizminde önemli bir yeri olan, Çamlıyayla’da konaklama yapmak isteyenler için Çamlıyayla Otelleri sayfamızda birçok otel bulunmaktadır. Namrun Kalesi ve doğal güzellikleri ile sakin bir tatil yapmak isteyenler Çamlıyayla’da otel aramakta.

Doğal güzellikleri ve tarihi yapıları ile Çamlıyayla gezilecek yerler açısından son derece zengin bir yerdir. Muhteşem doğası ve tarihi yerleri ile yaz-kış sıkça tercih edilen Çamlıyayla otelleri açısından da iyi bir ilçedir.

Çamlıyayla Otel Rehberi – Çamlıyayla Otelleri

Esamet Hanım Konakları

Çam ağaçlarının arasında tatil yapmak istiyorsanız, Çamlıyayla Esamet Hanım Konakları tam size göre, Yürüyüşe çıkmak, spor yapmak, bol bol fotoğraf çekmek, sevdiklerinizle ateş başında dans edip şarkılar söylemek, çam ağaçları altında iş stresini atmak gibi çok sayıda aktivite Esamet Hanım Konakları’nda sizleri bekliyor.

Çamlıyayla çarşıya sadece 1 dakika uzaklıkta bulunan 80 yıllık taş binada yöresel ürünlerden oluşan kahvaltı ile güne başlayabilir, rahatlatıcı bir tatil yapabilirsiniz.

Esamet Hanım Konakları oda fiyatları nedir? diyenler için kahvaltı dahil 1+1 dairelerde hafta sonu 4 kişilik aile için 2 gece konaklama (2 kişi için) 800 TL’dir. Odada 3. kişi için fiyat 125 TL’dir. Tek gece konaklama 2 kişi 600 TL’dir. Hafta içi 2 kişi 400 TL’dir. Fiyatlar mevsime ve hafta sonu-içi gününe göre değişiklik göstermektedir.

Esamet Hanım Konakları İletişim Bilgileri

  • Adres: Kale Mah., Kemal Çatak Sk. No:19, Çamlıyayla
  • Telefon: 0324 681 3300
  • İnternet Sitesi: esamethanim.com

Taş Konak Çamlıyayla

Taş Konak Çamlıyayla, 4 odalı butik oteldir. Odaların isimleri bahçedeki ağaçlardan esinlenerek verilmiş olup, odalar ismine uygun olarak doğal sabun kokmaktadır.

Çamlıyayla’nın doğasına uygun mimarisinde olan konak, 2018 yılında serpme kahvaltı hizmetine, 2019 yılında ise konaklama hizmetine başlamıştır. Çamlıyayla merkeze 4 km uzaklıkta olan butik otele orman içinden stabilize yoldan gelinmektedir. Her mevsime özgü çeşit çeşit meyve ağaçları ve çiçek dolu bahçeleri ile Taş Konak’ta doğanın huzurunda tatilinizi geçirebilirsiniz.

Taş Konak Çamlıyayla İletişim Bilgileri

  • Adres: Cumayakası Mahallesi Çakır Sokak No :7 Çamlıyayla / Mersin
  • Telefon: 0 535 490 63 08 – 0 533 569 47 00
  • İnternet Sitesi: taskonakcamliyayla.com

Namrun Dağ Otel

Doğa ile iç içe bir tatil istiyorsanız, Namrun Dağ Otel sizleri bekliyor. 1100 rakımlık konumuyla manzara keyfini çıkarmak, doğa yürüyüşü yaparak yeşil doğayı keşfetmek isteyenler için otel son derece ideal bir konumdadır.

Çamlıyayla ilçe merkezine 750 metre, Çamlıyayla Otogarı’na 1 kilometre uzaklıkta bulunan Namrun Dağ otel, ilçenin en önemli tarihi yapısı olan Namrun Kalesi’ne komşudur.

Namrun Dağ Otel İletişim Bilgileri

  • Adres: Çayırekinliği, Otel Sok. No:8, 33580 Çamlıyayla/Mersin
  • Telefon: (0324) 681 20 00 | 0531 541 4747

Çamlıyayla Otelleri, Çamlıyayla otel fiyatları 2021, Çamlıyayla otel adresleri, Çamlıyayla en iyi otelleri ve çok daha fazlasının yer aldığı Çamlıyayla Otel Rehberi …

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu