Konaklama

Anamur Ünlüselek Hotel

Mersin'in Anamur ilçesinde tatilini geçirecekler için, 64 standart odası, 5 aile odası , 2 suit ve bir adet engelli odası ile toplam 157 yatak kapasiteli Anamur Ünlüselek Hotel, iskelede denize sıfır konumu ve kaliteli hizmet anlayışı ile dikkat çekmektedir.

Mersin’in Anamur ilçesinde tatilini geçirecekler için, 64 standart odası, 5 aile odası , 2 suit ve bir adet engelli odası ile toplam 157 yatak kapasiteli Anamur Ünlüselek Hotel, iskelede denize sıfır konumu ve kaliteli hizmet anlayışı ile dikkat çekmektedir. İşte Anamur Ünlüselek Hotel iletişim bilgileri, telefon, rezervasyon, Ünlüselek Hotel Anamur oda fiyatları ve yol tarifi

Anamur Ünlüselek Hotel, deniz kenarı konumu, güler yüzlü çalışanları ve kaliteli hizmet anlayışıyla çok tercih edilmektedir. Odaların tamamı deniz manzaralı olan otelde, küvetli ve modern banyolar, 24 saat sıcak su, duş, uluslararası telefon imkanı, faks, fotokopi, kablosuz internet gibi birçok hizmet mevcuttur.

ANAMUR ÜNLÜSELEK HOTEL İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Adres: Yalıevleri Mah. Fahri Görgülü Caddesi Anamur/Mersin
  • Telefon: +90 544 409 4080
  • Telefon : +90 850 217 3455
  • Email: info@unluselekhotelanamur.com
  • İnternet Sitesi: http://www.unluselekhotelanamur.com/

ANAMUR ÜNLÜSELEK HOTEL NEREDE? ANAMUR’A NASIL GİDİLİR?

Anamur, Mersin’in en uzak ilçesi olup Merkez ile arasındaki mesafe 230 km olup ulaşım özel araçla 3 saatten fazla sürmektedir. Mersin Merkez’den toplu ulaşım olarak Antalya’ya giden otobüslerle Anamur’a giderek otele ulaşabilirsiniz.. Havalimanı ile Anamur’a gitmek isteyenler için en yakın tercih Alanya Gazipaşa Havalimanı’dır. Havalimanı Alanya’ya 70 km uzaklıktadır.

ANAMUR ÜNLÜSELEK HOTEL ODA FİYATLARI 2021

Otel fiyatları konaklama yapılacak döneme göre ve rezervasyonun yapıldığı güne göre değişkenlik göstermektedir. Ocak 2021 ayında Ünlüselek Hotel günlük standart oda fiyatı 410 TL civarıdır. Anamur Ünlüselek Hotel güncel oda fiyatları için tıklayın!

MERSİNDE NE YAPILIR OTEL İNCELEMESİ

Fiyat - 8
Odalar - 8.7
Hizmetler - 8.8
Sahil - 8.9
Spor Faaliyetleri - 9.2

8.7

Çok iyi

Anamur'da denize sıfır konumda, kaliteli otel imkanları ve spor aktiviteleri ile dikkat çeken bir işletme.

User Rating: Be the first one !

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu