Haberler

Mezitli Belediyesi Pati Fest’e büyük ilgi!

Mezitli Belediyesi ve Mersin Patileri Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği tarafından düzenlenen Mezitli Belediyesi Pati Fest vatandaşlardan büyük ilgi gördü.

Mezitli Belediyesi ve Mersin Patileri Sokak Hayvanlarını Koruma Derneği tarafından düzenlenen Mezitli Belediyesi Pati Fest vatandaşlardan büyük ilgi gördü. 2-3 Ekim 2021 tarihlerinde düzenlenen Pati Fest’e Mezitli halkının ilgisi oldukça fazla oldu.

Cumhuriyet Gösteri Merkezi‘nde düzenlenen Pati Fest’te veteriner hekim söyleşiler, spor aktiviteleri ve sahne performansları vatandaşlarla buluştu.

Pati Fest’e büyük ilgi!

Festivalin ilk gününde Babil Sitesi önü Cumhuriyet Gösteri Alanında açılan stantların yanında gün boyu farklı dans ve müzik etkinlikler düzenlenirken, ikinci gününde Mezitli’ye Rusya’da birincilik kazandıran Tamay Özaltun ve Kibrit Kutusu grubunun konseri yapıldı.

ETKİNLİK SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN!

Kaynak: Mezitli Belediyesi

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu