Haberler

4. Altın Kanca Amatör Olta Balıkçıları Turnuvası başlıyor!

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek Altın Kanca Amatör Olta Balıkçıları Turnuvası'nda Mezitli Davultepe sahilinde onlarca amatör olta balıkçısı yarışacak.

Mersin’de bu hafta sonu güzel bir etkinliğe sahne olacak. Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek Altın Kanca Amatör Olta Balıkçıları Turnuvası ile Mezitli Davultepe sahilinde onlarca amatör olta balıkçısı yarışacak.

AKOB-DER tarafından düzenlenen ve Mersin Yenişehir Belediyesi tarafından da desteklenen turnuva ödülleriyle de dikkat çekiyor.

Altın Kanca Amatör Olta Balıkçıları Turnuvası ne zaman nerede?

Mersin’de olta balıkçılarının heyecanla beklediği turnuva bugün saat 17.00’da başlayacak ve yarın (3 Ekim Pazar) günü sona erecek. Davultepe sahili Oktay Sitesi önünde gerçekleşecek 4. Altın Kanca Amatör Olta Balıkçıları Turnuvası’nın toplam ödülü 37 bin TL olacak.

0536 344 64 64 nolu telefondan iletişim kurabilirsiniz.

ETKİNLİK SAYFASINA GİTMEK İÇİN TIKLAYIN…

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu