Gezi Rehberi

Toslaklar Koyu nerede? denizi nasıl? Giriş ücreti 2021

Bozyazı'da nerede denize girilir? diye merak edenlerin uğrak durağı olacak Toslaklar Koyu eşsiz manzarası ve muhteşem denizi ile Mersin'de denize girilecek yerlerden biridir.

Bozyazı’da nerede denize girilir? diye merak edenlerin uğrak durağı olacak Toslaklar Koyu eşsiz manzarası ve muhteşem denizi ile Mersin’de denize girilecek yerlerden biridir. Peki Toslaklar Koyu nerede nasıl gidilir? Bozyazı Toslaklar Koyu denizi nasıl? Giriş ücreti 2021 yılı var mı ne kadar?

TOSLAKLAR KOYU NASIL BİR YER? DENİZİ NASIL?

Bozyazı Toslaklar Koyu, ağırlıkla aileler tarafından tercih edilen, yaz öncesi ve sonrası da yoğun rağbet gören, plajı kumluk olan bir yerdir. Giriş ücretsiz olup koyda hizmet veren 3 tane kafe ve restoran hizmet vermekte olup, tesislerden ikisinde alkollü içecek satışı da yapılmaktadır. Yiyecekleri genel olarak beğenilirken fiyatları biraz pahalı da olsa beğenilmektedir.

Denizi berrak ve temiz olan Toslaklar Koyu‘nda biraz açıldığınızda kayalıklara çıkarak eşsiz manzaranın keyfini sürebilirsiniz.

Koy görseli Google Haritalar’dan alınmıştır.

Toslaklar Koyu yakınlarında kalıncak yerler ise Marvel Tree Hotel ile Hotel Alinko’dur. İki otel de koya çok yakındır.

TOSLAKLAR KOYU NEREDE NASIL GİDİLİR?

Koy, Mersin’in Bozyazı ilçesine bağlı Kaledibi mahallesinde bulunmaktadır. Mersin Merkez ile Bozyazı arası mesafe 217 km olup, araç yolculuğu yaklaşık 3 saat 10 dakika sürmektedir. Bozyazı’ya en yakın havalimanı Gazipaşa-Alanya Havalimanı’dır.

Koy görseli Google Haritalar’dan alınmıştır.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu