Gezi Rehberi

Talat Göktepe Tabiat Parkı Erdemli Çamlığı giriş ücreti 2021

Mersin'in Erdemli ilçesinde doğa ve deniz ile baş başa ailecek piknik yapılabilecek ve ailecek denize girilebilecek yerlerin başında gelen Talat Göktepe Tabiat Parkı Erdemli Çamlığı giriş ücreti 2021 ne kadar?

Mersin’in Erdemli ilçesinde doğa ve deniz ile baş başa ailecek piknik yapılabilecek ve ailecek denize girilebilecek yerlerin başında gelen Talat Göktepe Tabiat Parkı Erdemli Çamlığı giriş ücreti 2021 ne kadar? Talat Göktepe Tabiat Parkı nerede nasıl gidilir? Erdemli Çamlığı çadır kamp ücreti ne kadar? İşte tüm merak edilenler…

TALAT GÖKTEPE TABİAT PARKI GENEL BİLGİLER

3 km uzunluğunda 500 m genişliğindeki kumsalı ile Mersin’in en güzel sahillerinden olan Talat Göktepe Tabiat Parkı, kumsal alanının kuzeyindeki kızılçam, fıstık çamı ve Mersin ağaçlarından oluşan alanda günübirlik piknik, çadırlı kamp ve karavan kamp imkanları sunmaktadır.

Erdemli Çamlığı görseli talatgoktepe.tabiat.gov.tr ‘den alınmıştır.

TALAT GÖKTEPE TABİAT PARKI NEREDE NASIL GİDİLİR?

Talat Göktepe Tabiat Parkı Erdemli Çamlığı, Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Akdeniz mahallesinde, Mersin-Silifke karayolu üzerindedir.

Mersin Merkez ile Erdemli Çamlığı arası 32 kilometre olup Merkez’den Mes Koop, Silifke Koop ve Belediye otobüsleriyle toplu ulaşım sağlanmaktadır. Özel araçla gidecek olanlar yukarıdaki haritadan yardım alarak kolayca gidebilir.

Erdemli Çamlığı görseli talatgoktepe.tabiat.gov.tr ‘den alınmıştır.

TALAT GÖKTEPE TABİAT PARKI ERDEMLİ ÇAMLIĞI GİRİŞ ÜCRETİ 2021

Talat Göktepe Tabiat Parkı Erdemli Çamlığı giriş ücretleri 2021 yılı için şu şekildedir;

  • Şahıs Normal 6 TL 
  • Şahıs İndirimli 3 TL 
  • Bisiklet 6 TL 
  • Motorsiklet, ATV 12 TL 
  • Otomobil, Kamyonet, Pickup 18 TL 
  • Minibüs 54 TL 
  • Midibüs 96 TL 
  • Otobüs 162 TL
Erdemli Çamlığı görseli talatgoktepe.tabiat.gov.tr ‘den alınmıştır.

ERDEMLİ ÇAMLIĞI GÜNLÜK ÇADIR ÜCRETİ NE KADAR?

Erdemli Çamlığı’nda çadır veya karavan kiralanmamakta, misafirler çadırlarını getirmektedir. Uygulamanın değişmiş olma ihtimaline karşın 0324 518 0053 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Kaynak
talatgoktepe.tabiat.gov.tr

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu