Gezi Rehberi

Mersin’de Mutlaka Görülmesi Gereken 3 Şelale

Tatilinizi Mersin'in gürül gürül akan şelalelerinin eşsiz manzarası karşısında geçirmeye ne dersiniz?

Tatilinizi Mersin‘in gürül gürül akan şelalelerinin eşsiz manzarası karşısında geçirmeye ne dersiniz? İşte Mersin’de mutlaka görülmesi gereken 3 şelale…

Elvanlı Karacaoğlan Şelalesi

Şelale görseli tanıtım amacıyla Google Haritalar’dan alınmıştır. @Sabine Çakıt

Karacaoğlan Şelalesi, Mersin’in Erdemli ilçesi Elvanlı mahallesinde bulunan, 40 metre yükseklikte kayalıkların arasından dökülen, ziyaretçilere muhteşem görüntüler sunan bir şelaledir.

Devamını oku…

Tarsus Şelalesi

Şelale görseli tarsus.gov.tr’den alınmıştır.

Tarsus Şelalesi, Mersin’in doğal güzelliklerinden birisi olup, Tarsus ilçesinin kuzeyinde Berdan Çayı üzerindeki muhteşem görüntülere sahip bir şelaledir.

Devamını oku…

Mut Yerköprü Şelalesi

Şelalenin muhteşem görüntüsü | Mersin il Kültür ve Turizm Müdürlüğü Arşivi

Mut Yerköprü Şelalesi, büyüleyici güzelliğiyle Mersin’in doğal güzelliklerinden biri olup, piknik yapmak isteyenlerin, fotoğraf çekmek isteyenlerin ve turla Mersin’i gezenlerin uğrak noktalarındandır.

Devamını oku…

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu