Gezi Rehberi

Toroslar Piknik Alanı nerede nasıl gidilir?

Mersin Merkez'de piknik yapılacak yerler arasında yer alan Toroslar Piknik Alanı Mersin Otogarı yakınlarında bulunmaktadır.

Mersin Merkez’de piknik yapılacak yerler arasında yer alan Toroslar Piknik Alanı Mersin Otogarı yakınlarında bulunmaktadır. İşte Toroslar Piknik Alanı nerede nasıl gidilir? Mersin Toroslar’da piknik yapılacak yerler ve daha fazlası…

TOROSLAR PİKNİK ALANI NEREDE? NASIL GİDİLİR?

Mersin’in Toroslar ilçesi Çiftçiler mahallesinde bulunan piknik alanı, MEŞOT ile Güneykent Mezarlığı arasında konumlanmıştır.

Piknik alanına Güneykent’e ve MEŞOT’a giden tüm dolmuş ve otobüslerle yürüme mesafesinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel araçla gidecekler aşağıdaki haritadan yararlanabilir.

TOROSLAR PİKNİK ALANI NASIL BİR YER? GİRİŞ ÜCRETLİ Mİ?

Şehir merkezine çok yakın konumda olan piknik alanı, belediye tarafından temizlenen, tuvalet ve içme suyu olan (zaman zaman sıkıntılar olduğu söylenmektedir) ailecek piknik yapılması için kullanılan bir yerdir. Giriş ücretsiz olup herhangi bir saat sınırı bulunmamaktadır.

Toroslar Piknik Alanı görseli Google Haritalar’dan alınmıştır.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu