Gezi Rehberi

Mersin Kazanlı Plajı nerede? Kazanlı’nın denizi nasıl?

Mersin merkezde nerede denize girilir? sorusunun yanıtlarından birisi olan Mersin Kazanlı Plajı veya Kazanlı sahili, konumu ve plaj imkanları ile çok tercih edilen yerlerdendir.

Mersin merkezde nerede denize girilir? sorusunun yanıtlarından birisi olan Mersin Kazanlı Plajı veya Kazanlı sahili, konumu ve plaj imkanları ile çok tercih edilen yerlerdendir. Gelelim Mersin Kazanlı Plajı nerede? Kazanlı’nın denizi nasıl? Kazanlı Plajı giriş ücreti ne kadar 2021? Şezlong ve duş var mı? gibi soruların yanıtlarına…

MERSİN KAZANLI PLAJI NEREDE?

Mersin’e 15 km, Akdeniz ilçe merkezine ise yaklaşık 9 kilometre uzaklıkta bulunan Kazanlı Plajı ismini aldığı Kazanlı mahallesindedir.

Plaja özel araçla gidecek iseniz aşağıdaki harita yardımıyla kolayca sahile ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarıyla plaja gitmek için Kazanlı’ya giden dolmuş ve belediye otobüsünü kullanabilirsiniz.

KAZANLI PLAJI’NIN DENİZİ NASIL?

Kazanlı Plajı ince taneli kumlardan oluşurken denizi sığ seviyede olup bu sebeple çocuklu aileler için ideal tercihler arasındadır. Deniz suyu, Silifke denizinin aksine ılıktır.

Kazanlı Sahili görsel Google Haritalar’dan alınmıştır.

KAZANLI PLAJI GİRİŞ ÜCRETSİZ Mİ? DUŞ ve ŞEZLONG VAR MI?

Plaja giriş ücretsiz olup; duş, tuvalet, soyunma kabini, cafe, restaurant gibi imkanlar bulunmaktadır. Ayrıca şezlong ve şemsiye ücretli olup kiralayabilirsiniz.

Kazanlı Sahili görsel Google Haritalar’dan alınmıştır.
Kaynak
Google Mapsblog.obilet.com

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu