Gezi Rehberi

Mersin Gastronomi Müzesi Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti Nedir?

Tarihi Karamancılar Konağı'nın restore edilip müze olarak faaliyete girmesi ile hizmete açılan Mersin Gastronomi Müzesi, Mersin Merkez'de Cami Şerif mahallesinde bulunmaktadır.

Tarihi Karamancılar Konağı’nın restore edilip müze olarak faaliyete girmesi ile hizmete açılan Mersin Gastronomi Müzesi, Mersin Merkez’de Cami Şerif mahallesinde bulunmaktadır. Gelelim Mersin Gastronomi Müzesi nerede? nasıl gidilir? Giriş ücreti nedir? gibi bilgilere…

MERSİN GASTRONOMİ MÜZESİ NEREDE?

Mersin Gastronomi Evi, Merkez ilçelerden Akdeniz’de Cami Şerif mahallesindedir.

Adres: Cami Şerif, 33060 Akdeniz/Mersin

MERSİN GASTRONOMİ MÜZESİ’NE NASIL GİDİLİR?

Mersin’in Akdeniz ilçesi Cami Şerif mahallesi civarına Mersin’in tüm merkez ilçeleri ve Erdemli’den dolmuş ve otobüsle ulaşım sağlamak mümkündür. Erdemli’den Mes-Koop ve Elvanlı dolmuşları, Mezitli’de Mezitli Koop ve diğer ilçelerde Mersin Akdeniz‘e giden tüm dolmuşlarla müzenin yakınlarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel aracıyla müzeye gitmek isteyenler aşağıdaki haritadan yardım alarak kolayca ulaşım sağlayabilecektir…

MERSİN GASTRONOMİ MÜZESİ GİRİŞ ÜCRETİ NE KADAR 2021?

Mersin Gastronomi Müzesi giriş ücreti henüz belirlenmemiştir. Müzenin ücretli veya ücretsiz olması halinde içerik güncellenecektir.

Görsel Mersin.bel.tr’den alınmıştır.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu