Gezi Rehberi

Mersin Doktorun Yeri, Kayacı Vadisi

Mersin'de saklı cennet, Kayacı Vadisi, yaz aylarında soğuk suyun etrafında ailecek piknik yapılan, doğa yürüyüşü açısından da çok tercih edilen bir yerdir.

Mersin’de saklı cennet, Kayacı Vadisi, yaz aylarında soğuk suyun etrafında ailecek piknik yapılan, doğa yürüyüşü açısından da çok tercih edilen bir yerdir. Bu yazımızda Mersin Doktorun Yeri Kayacı Vadisi nerede nasıl gidilir? Giriş ücreti 2021 yol tarifi ve diğer bilgileri bulabilirsiniz.

Mersin Doktorun Yeri Kayacı Vadisi nerede?

Doktorun Yeri, Mersin’in Erdemli ilçesinin kuzeyinde, Çiriş mahallesine bağlı, Çiriş’in güneybatısında bulunmaktadır.

Doktorun Yeri’nden güzel bir görsel | Google Haritalar

Doktorun Yeri’ne nasıl gidilir? Yol Tarifi

Doktorun Yeri‘ne Mersin-Silifke karayolunda Limonlu’dan sapılarak Lamas Caddesi üzerinden yaklaşık 11 kilometrelik kuzeye doğru bir yolculukla ulaşılmaktadır. Araç yolculuğu Limonlu’dan kuzeye doğru yaklaşık 25-30 dakika sürmekte olup yolun biraz engebeli olduğu unutulmamalıdır.

Doktorun Yeri Giriş Ücreti 2021, otopark ve diğer bilgiler

Doktorun Yeri giriş ücreti 2021 yılı için henüz bilinmemekte olup geçen yıl araçla geçiş için 20 TL alınmaktaydı. Aracınız için genel olarak otopark sorunu yoktur. Hafta sonları öğle saatlerinden sonra biraz yoğunluk olduğu için otopark sorunu olabilmektedir.

Doktorun Yeri’nden güzel bir görsel | Google Haritalar

Yiyecek ve içeceğinizi kendiniz getirebileceğiniz gibi, işletmeden de satın alabilirsiniz. Hafta sonları öğleden sonra işletmede istediğiniz her yiyecek ve içeceğin kalmayacağını bilerek gidilmesi önemlidir.

Doktorun Yeri’nden güzel bir görsel | Google Haritalar
Kaynak
Google Haritalar

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu