Gezi Rehberi

Mavi Ay Beach Club Anamur nerede giriş ücreti 2021

Anamur ilçe merkezinin iki kilometre uzağında, sahil kenarında bulunan Mavi Ay Beach Club, kumsal üzerine yerleştirdiği masalarda tropik bölgelerden esinlenilen hasır çatılı barı ile dikkat çekmektedir.

Anamur ilçe merkezinin iki kilometre uzağında, sahil kenarında bulunan Mavi Ay Beach Club, kumsal üzerine yerleştirdiği masalarda tropik bölgelerden esinlenilen hasır çatılı barı ile dikkat çekmektedir. Peki Mavi Ay Beach Club Anamur nerede nasıl gidilir? Mavi Ay Beach Club Anamur giriş ücreti 2021 nedir?

MAVİ AY BEACH CLUB NASIL BİR YER? İŞLETME ÖZELLİKLERİ

Alkollü ve alkolsüz içeceklerin bulunduğu beach club, karaoke eğlencesi, club müzikleri ve hasır çatılı barı ile misafirlerine eğlenceli dakikalar yaşatmaktadır.

Görsel Mavi Ay Beach Club Facebook sayfasından alınmıştır.

MAVİ AY BEACH CLUB GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR 2021

Mavi Ay Beach Club giriş ücreti 2021 yılı için bilmemekle birlikte geçtiğimiz yılarda giriş ücreti 50-60 TL civarında olduğu belirtilmektedir.

MAVİ AY BEACH CLUB ANAMUR NEREDE NASIL GİDİLİR?

Anamur ilçe merkezine 2 kilometre uzaklıkta, sahil kenarında bulunan Mavi Ay Beach Club, Ünlüselek Otel, Anamur İskele, Efsane Beach Club gibi yerlere yakın konumdadır.

Anamur’a Mersin-Antalya karayolu üzerinden Antalya yönüne doğru ulaşabilirsiniz. Anamur ile Mersin Merkez arası 232 km olup, yolculuk özel araçla yaklaşık 3,5 saat sürmektedir. Ayrıca otogardan Antalya otobüsleri ile Anamur’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Görsel Mavi Ay Beach Club Facebook sayfasından alınmıştır.

MAVİ AY BEACH CLUB ANAMUR İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Adres: Güzelyurt, 33650 Anamur/Mersin
  • Telefon: 0505 759 97 26
  • Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/maviayanamur/
Kaynak
otelleri.netGoogle Maps

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu