Gezi Rehberi

Loco Rooms Müzesi Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti Nedir?

Sosyal medyada orjinal, yaratıcı ve ilginç fotoğraflar paylaşabilmek için yeni nesil Pop-Up deneyim müzesi Loco Rooms sizleri bekliyor.

Sosyal medyada orjinal, yaratıcı ve ilginç fotoğraflar paylaşabilmek için yeni nesil Pop-Up deneyim müzesi Loco Rooms sizleri bekliyor. Gelelim Mersin Loco Rooms Müzesi nerede? nasıl gidilir? Giriş ücreti nedir? gibi bilgilere…

Görsel Loco Rooms Facebook’tan alınmıştır.

LOCO ROOMS MÜZESİ NEREDE?

Mersin’in Merkez ilçelerinden Yenişehir’e bağlı Güvenevler mahallesinde bulunan Loco Rooms, Forum Mersin AVM’ye çok yakındır.

  • Adres: Güvenevler, 1939. Sk. no 17, 33140 Yenişehir/Mersin
  • Telefon: 0541 808 82 00
  • Facebook: https://www.facebook.com/locorooms/
Görsel Loco Rooms Facebook’tan alınmıştır.

LOCO ROOMS MÜZESİ’NE NASIL GİDİLİR?

Müzeye Mersin’in Yenişehir ilçesi Pozcu’ya giden tüm toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilir, anayoldan bir kaç dakika yürüme ile müzeye ulaşabilirsiniz. Özel aracıyla müzeye gidecekler aşağıdaki haritadan yardım alabilir…

LOCO ROOMS MÜZESİ HAKKINDA BİLGİLER

Mersin’de sosyal yaşamın en canlı olduğu yer olan Pozcu’da bulunan Loco Rooms, “Sen de sanatın bir parçası ol” sloganıyla yola çıkan, sosyal medyada orjinal ve çarpıcı fotoğraflar paylaşmanızı sağlayacak bir müzedir.

Görsel Loco Rooms Facebook’tan alınmıştır.

LOCO ROOMS MÜZESİ GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR 2021?

0541 808 82 00 numaralı telefondan konsept mekanlar için randevu alabilir, müze giriş ücretini sorabilirsiniz.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu