Gezi Rehberi

Limonlu Halk Plajı nerede? denizi nasıl?

Mersin'in en güzel sahillerinden birisi olan Limonlu Halk Plajı, son derece temiz, kumlu ve küçük bir plajdır.

Mersin’in en güzel sahillerinden birisi olan Limonlu Halk Plajı, son derece temiz, kumlu ve küçük bir plajdır. Gelelim Limonlu Halk Plajı nerede nasıl gidilir? Mersin Limonlu denizi nasıl? Plaj giriş ücreti 2021 var mı nedir? sorularının yanıtlarına…

LİMONLU HALK PLAJI NASIL BİR YER? DENİZİ NASIL?

Uzunluğu 500 metre olan Limonlu Plajı‘nın sahil genişliği yaklaşık 50 metredir. Sahildeki ince kumları, sığ denizi ve sakin ortamı ile Mersin‘de ailecek denize girilebilecek yerlerden birisidir.

LİMONLU HALK PLAJI GİRİŞ ÜCRETİ VAR MI? ŞEZLONG VE ŞEMSİYE VAR MI?

Plajın girişi ücretsiz olup, şezlong ve şemsiye kiralama hizmeti bulunmaktadır. Plajda Duş, tuvalet, soyunma kabini, engelli erişimi, otopark, gözetleme kulesi, cankurtaran hizmetleri bulunmaktadır.

Plaj görseli Google Haritalar’dan alınmıştır.

LİMONLU HALK PLAJI NEREDE NASIL GİDİLİR?

Plaj, Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Limonlu mahallesinde (eski belde) bulunmaktadır. Plaja Mersin Merkezden belediye otobüsü, Mes Koop ve Silifke Koop ile ulaşım sağlayabileceğiniz gibi, özel araçla gidecekler aşağıdaki haritadan yararlanabilir.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu