Gezi Rehberi

Kargıpınarı Plajı nerede, denizi nasıl?

Mersin'in Erdemli ilçesinde bulunan Kargıpınarı Plajı, Mersin merkeze yakın denize girilebilecek yerler arasında yer almaktadır.

Mersin’in Erdemli ilçesinde bulunan Kargıpınarı Plajı, Mersin merkeze yakın denize girilebilecek yerler arasında yer almaktadır. Gelelim Kargıpınarı Plajı nerede nasıl gidilir? denizi nasıl? giriş ücreti var mı? gibi soruların yanıtlarına…

ERDEMLİ KARGIPINARI PLAJI HAKKINDA BİLGİLER

2500 metrelik sahil şeridi ile dikkat çeken Kargıpınarı Plajı’nın sahili kumlu yapıda, denizi ise sıcaktır. Zaman zaman dalgalı olsa da genelde sakindir. Plaja giriş ücretsizdir.

Görsel foursquare’den alınmıştır.

KARGIPINARI PLAJI NEREDE NASIL GİDİLİR? ADRES-YOL TARİFİ

Mersin’in Erdemli ilçesinde bulunan Kargıpınarı Plajı, Mersin merkeze yaklaşık 30 dakika uzaklıkta olup, merkezden belediye otobüsü, Mes Koop ve Silifke Koop ile plaja ulaşım sağlayabilirsiniz.

Görsel foursquare’den alınmıştır.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu