Gezi Rehberi

Boğsak Adası ve Boğsak Koyu nerede? Boğsak Bungalov Evleri Fiyatları 2021

Mersin'in önemli turizm merkezlerinden Boğsak Adası ve Boğsak Koyu, Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık mahallesinin kıyısında yer almaktadır.

Mersin’in önemli turizm merkezlerinden Boğsak Adası ve Boğsak Koyu, Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık mahallesinin kıyısında yer almaktadır. Gelelim Boğsak Adası ve Boğsak Koyu nerede? Mersin Boğsak Bungalov Evleri Fiyatları 2021 ne kadar? sorularının yanıtlarına…

BOĞSAK ADASI VE BOĞSAK KOYU NEREDE?

Boğsak Adası ve Boğsak Koyu, Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık mahallesinin kıyısında yer almaktadır. Koy, Mersin-Antalya karayolu üzerinde, Merkeze 123 kilometre uzaklıktadır.

Boğsak Koyu görseli Deniz Bungalov Facebook’tan alınmıştır.

BOĞSAK KOYU’NUN PLAJI VE DENİZİ NASIL?

Boğsak’ın sahili ince kumlu ve küçük çakıl taşlı yapıya sahiptir. Mavi bayrak ödüllü bir koy olan Boğsak Koyu’nun denizi sığdır. Boğsak adası doğal dalgakıran niteliği taşımaktadır. Koyda 2 adet dalış okulu bulunmakta olup, dalış tekneleri yaz aylarında her gün denize açılır.

Ada görüntüsü Google Haritalar’dan alınmıştır.

BOĞSAK ADASI VE BOĞSAK KOYU ULAŞIM – NASIL GİDİLİR?

Boğsak Koyu, Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Yeşilovacık mahallesinin kıyısında yer almaktadır. Koy, Mersin-Antalya karayolu üzerinde, Merkeze 123 kilometre uzaklıktadır. Aşağıda yer alan haritadan koya kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

BOĞSAK BUNGALOV EVLERİ FİYATLARI 2021

Boğsak Koyu’nda sezonluk kiralanabilen Bungalov evleri bulunmaktadır.

Boğsak, Mersin’de Bungalov evlerde konaklama yapabileceğiniz pansiyonlara sahiptir. Deniz Bungalov, Adnan Pansiyon ve Bobuş Bungalow Otel bilinen bungalov otellerindendir.

Bobuş Bungalov Otel görseli – Neredekal.com

Boğsak Bungalov Evleri fiyatları 2021 yılı için henüz belli olmadı. Fiyatlar konaklama yapılacak döneme ve rezervasyon tarihine göre farklılık göstermektedir. Bobuş Bangalow Otel‘in neredekal.com’da yer alan fiyatı 2021 yılında 1 gün için 250 TL’dir. (Ocak 2021)

  • Boğsak Deniz Bungalow Hotel rezervasyon ve iletişim için telefon: 05337686171
  • Adnan Pansiyon Bungalov Evleri iletişim telefon: 0536 328 91 39

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu