Gezi Rehberi

İncekum Plajı nerede nasıl gidilir? 2021 giriş ücreti ne kadar?

Mersin'de denize girilecek yerler ve Mersin'de deniz kampı yapılacak yerlerin başında gelen Aydıncık İncekum Plajı, muhteşem doğası, manzarası, denizi, ormanı ve muhteşem kumsalı ile dikkat çekiyor.

Mersin’de denize girilecek yerler ve Mersin’de deniz kampı yapılacak yerlerin başında gelen Aydıncık İncekum Plajı, muhteşem doğası, manzarası, denizi, ormanı ve muhteşem kumsalı ile dikkat çekiyor. Gelelim Aydıncık İncekum Plajı nerede nasıl gidilir? İncekum Plajı giriş ücreti 2020 ne kadar gibi soruların yanıtlarına…

AYDINCIK İNCEKUM PLAJI NASIL BİR YER?

Temiz denizi, muhteşem ormanı, incecik kumu ve kumsalıyla Aydıncık İncekum Plajı Mersin’in en güzel plajlarından biridir. Denizi sığ olan plajda duş ve tuvalet bulunsa da büfe ve restoran olmadığı için ihtiyaçlarınızı alarak buraya gelmeniz önemlidir.

İNCEKUM PLAJI GİRİŞ ÜCRETİ 2021 NE KADAR?

İncekum Milli Parkı giriş ücretleri 2021 yılı için şu şekildedir;

  • Şahıs 6 TL 
  • İndirimli Şahıs 3 TL 
  • Bisiklet 6 TL 
  • Motosiklet, ATV 18 TL 
  • Otomobil, Kamyonet, Pickup 54 TL 
  • Minibüs 45 TL 
  • Midibüs 96 TL 
  • Otobüs 162 TL
Görsel Google Haritalar’dan alınmıştır.

AYDINCIK İNCEKUM PLAJI NEREDE NASIL GİDİLİR?

Adres: Yeni, İncekum Mesire Yeri, 33840 Aydıncık/Mersin

İncekum Milli Parkı, Mersin-Antalya karayolunun hemen güney kısmında, Aydıncık Sahili ile Gilindire Mağarası arasında yer almaktadır. Aydıncık, Mersin Merkez’e 185 km uzaklıkta olup araç yolculuğu yaklaşık 3 saat 5 dakika sürmektedir.

Görsel Google Haritalar’dan alınmıştır.
Kaynak
dogayagel.comGoogle Maps

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu