Gezi Rehberi

Atalay Beach Club Anamur nerede, iletişim bilgileri, giriş ücreti 2021

Anamur'un İskele Sahili'nde bulunan Atalay Beach Club, 2007 yılından beri hizmet veren, restoran ve apart otel olarak bilinen, Anamur'un en iyi plajlarından birisidir.

Anamur’un İskele Sahili’nde bulunan Atalay Beach Club, 2007 yılından beri hizmet veren, restoran ve apart otel olarak bilinen, Anamur’un en iyi plajlarından birisidir. Peki Atalay Beach Club Anamur nerede? Anamur Atalay Beach Club iletişim bilgileri ve giriş ücreti 2021 nedir?

ATALAY BEACH CLUB NASIL BİR YER DENİZİ NASIL?

Yiyecek ve alkollü-alkolsüz içecek gibi her türlü seçeneğe ev sahipliği yapan Atalay Beach Club, Anamur’un en büyük açık saha restoranını içerisinde bulunduran, bölgenin en popüler beach’lerinden biridir. Yaz aylarında 3000 kişiye hitap eden mekan, kış aylarında ise 120 kişilik kapasiteye sahiptir.

Beach Club görseli Street View’den alınmıştır.

Denize sıfır konumda olan mekanın içerisinde çocuklar için hazırlanmış park bulunurken eğlenceleri arasında her akşam canlı müzik gösterileri bulunmaktadır. Denizi Anamur İskele’nin aynısı olan yerde, su durgun ancak kolay derinleşebilmektedir.

ATALAY BEACH CLUB ANAMUR GİRİŞ ÜCRETİ NEDİR 2021

Pandemi dolayısıyla şuan kapalı olan (Ocak 2021’de) işletmenin geçtiğimiz yıl giriş ücreti 50-60 TL aralığında değişmekteydi. 2021 yılı giriş ücreti henüz belli olmamıştır.

Beach Club görseli Street View’den alınmıştır.

ATALAY BEACH CLUB NEREDE NASIL GİDİLİR?

Adres: Güzelyurt, 1421. Sk. 5-6, 33650 Anamur/Mersin

Atalay Beach Club, Anamur’un güneyinde Pullu Tabiat Parkı ile Anamurium Antik Kenti’nin ortasında konumlanmıştır. Anamur’a Mersin-Antalya karayolu üzerinden Antalya yönüne doğru ulaşabilirsiniz. Anamur ile Mersin Merkez arası 232 km olup, yolculuk özel araçla yaklaşık 3,5 saat sürmektedir. Ayrıca otogardan Antalya otobüsleri ile Anamur’a ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beach Club görseli Street View’den alınmıştır.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu