Gezi Rehberi

Arpaçbahşiş Plajı nerede? Denizi nasıl?

Mersin Erdemli ilçesinde bulunan Arpaçbahşiş Plajı, Mersin'in en güzel plajlarından, en sevilen sahillerinden bir tanesidir.

Mersin Erdemli ilçesinde bulunan Arpaçbahşiş Plajı, Mersin’in en güzel plajlarından, en sevilen sahillerinden bir tanesidir. Silifke’deki plajlara göre daha sakin olan Arpaçbahşiş Plajı nerede nasıl gidilir? Arpaçbahşiş Halk Plajı giriş ücreti var mı?

ARPAÇBAHŞİŞ PLAJI NERDE NASIL GİDİLİR?

Plaj, Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Arpaçbahşiş mahallesinde (eski belde) bulunmaktadır. Mersin Merkez’den Mes Koop, Silifke Koop ve belediye otobüsü ile toplu ulaşım olduğu gibi özel araçla gidecekler aşağıdaki haritadan kolayca plaja ulaşabilir.

ARPAÇBAHŞİŞ PLAJI NASIL BİR YER? GİRİŞ ÜCRETLİ Mİ?

Plaj girişi ücretsiz olup uzun bir sahile sahiptir. Sakin ve temiz bir plaj olan Arpaçbahşiş’in denizi çok sığ olmadığı için çocuklu ailelerin ve yüzme bilmeyenlerin dikkatli olması gerekmektedir.

Plajın görseli Google Haritalar’dan alınmıştır.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu