Gezi Rehberi

Anamur ve Aydıncık’ta denize girilecek yerler

Mersin'in batı ilçeleri Anamur ve Aydıncık, yaz turizminde önemli plajlara sahiptir. Doğası ve masmavi denizi ile hem günübirlik gezilerde hem de uzun süreli tatil planlarında öne çıkan Anamur ve Aydıncık'ta denize girilecek yerler listesinde birbirinden güzel plajları bulabilirsiniz.

Mersin’in batı ilçeleri Anamur ve Aydıncık, yaz turizminde önemli plajlara sahiptir. Doğası ve masmavi denizi ile hem günübirlik gezilerde hem de uzun süreli tatil planlarında öne çıkan Anamur ve Aydıncık’ta denize girilecek yerler listesinde birbirinden güzel plajları bulabilirsiniz.

ANAMUR’DA DENİZE GİRİLECEK YERLER

Anamur Belediye Halk Plajı

Plaj görseli Google Haritalar’dan alınmıştır.

Anamur sahilinin tam ortasında bulunan Anamur Belediye Halk Plajı, araçla veya ilçe merkezinden yürüyerek ulaşılabilen bir plajdır.

Devamını oku…

Atalay Beach Club Anamur

Görsel otelleri.com’dan alınmıştır.

Anamur’un İskele Sahili’nde bulunan Atalay Beach Club, 2007 yılından beri hizmet veren, restoran ve apart otel olarak bilinen, Anamur’un en iyi plajlarından birisidir.

Devamını oku…

Mavi Ay Beach Club, Anamur

Görsel Mavi Ay Beach Club Facebook sayfasından alınmıştır.

Anamur ilçe merkezinin iki kilometre uzağında, sahil kenarında bulunan Mavi Ay Beach Club, kumsal üzerine yerleştirdiği masalarda tropik bölgelerden esinlenilen hasır çatılı barı ile dikkat çekmektedir.

Devamını oku…

AYDINCIK’TA DENİZE GİRİLECEK YERLER

İncekum Plajı, Aydıncık

Görsel Google Haritalar’dan alınmıştır.

Mersin’de denize girilecek yerler ve Mersin’de deniz kampı yapılacak yerlerin başında gelen Aydıncık İncekum Plajı, muhteşem doğası, manzarası, denizi, ormanı ve muhteşem kumsalı ile dikkat çekiyor.

Devamını oku…

Aydıncık Soğuksu Plajı

Soğuksu görsel YouTube’dan alınmıştır.

Aydıncık’ın batı tarafında bulunan Soğuksu, buz gibi suyun denize karışıp, göz kamaştırıcı turkuaz rengini verdiği muhteşem bir plajdır. Antalya-Mersin karayolu üzerinde olması nedeniyle yerli-yabancı turistlerin popüler mola yerlerindendir.

Devamını oku…

BOZYAZI’DA DENİZE GİRİLECEK YERLER

Bozyazı Halk Plajı

Bozyazı’da nerede denize girilir? diye merak edenlerin uğrak durağı olacak Bozyazı Halk Plajı, yerli halkın ve yaşlıların sıklıkla tercih ettiği, genel olarak kalabalık olan bir plajdır. Yaklaşık 70 metre genişliğe ve 1 kilometre uzunluğa sahip sahil, Bozyazı merkezinde bulunmaktadır. Plaj zemini çakıl taşlı olup denizi sabah saatlerinde sakin, dalgasızdır.

Devamını oku…

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu