Gezi Rehberi

Altınorfoz nerede ve nasıl gidilir? Altınorfoz Plaj giriş ücreti 2021

2007 yılından beri Mavi Bayrak ödüllü Altınorfoz plajı, Mersin'de denize girilecek yerlerin başında gelmektedir.

2007 yılından beri Mavi Bayrak ödüllü Altınorfoz plajı, Mersin’de denize girilecek yerlerin başında gelmektedir. Mersin’in en iyi otelleri arasında gösterilen Altınorfoz Hotel’in plajı, konaklayanlar gibi günübirlik denize girmek için gelenlerin de uğrak noktasıdır. Gelelim Altınorfoz nerede ve nasıl gidilir? Altınorfoz Plaj giriş ücreti 2021 ne kadar? sorularının yanıtlarına…

ALTINORFOZ PLAJI NEREDE NASIL GİDİLİR?

Altınorfoz, Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Atakent’te, Mersin-Antalya karayolu üzerinde olup Mersin merkeze 68 kilometre mesafede yolun hemen aşağısında (sahil tarafında) konumlanmaktadır. Aşağıdaki haritadan yardım alarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

ALTINORFOZ PLAJI HAKKINDA BİLGİLER

Altınorfoz’un denizi son derece berrak olup suyu soğuktur. 2007’den beri Mavi Bayrak ödüllü plajda duş, tuvalet ve soyunma kabini gibi hizmetler vardır.

Altınorfoz Plaj giriş ücreti 2021 yılı için henüz bilinmemekte olup iletişim bilgilerinden güncel fiyat öğrenebilecektir. Altınorfoz Plajı’nda şezlong ve şemsiye kiralanmaktadır.

Görsel, Altınorfoz Hotel sitesinden alınmıştır.

ALTINORFOZ İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • Altınorfoz Telefon: 0324 722 4211
  • E-Posta: info@altinorfozhotel.com.tr
  • Adres: Atakent, 33990 Silifke/Mersin
Görsel, Altınorfoz Hotel sitesinden alınmıştır.
Kaynak
https://altinorfozhotel.com.tr/

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu