Gezi Rehberi

Akyar Piknik Alanı, Kızlarhamamı ve Akyar Koyu | Narlıkuyu

Akyar Piknik Alanı veya Akyar Koyu, Narlıkuyu'nun eski Silifke - Mersin yolu üzerinde olup Mersin'in en sevilen piknik ve mesire yerlerindendir...

Akyar Piknik Alanı veya Akyar Koyu, Narlıkuyu’nun eski Silifke – Mersin yolu üzerinde olup Mersin’in en sevilen piknik ve mesire yerlerindendir. Peki Akyar Piknik Alanı nerede nasıl gidilir? Akyar mesire yeri giriş ücreti var mı? Mersin Kızlarhamamı nerede? İşte Narlıkuyu piknik alanı hakkında detaylı bilgiler…

AKYAR PİKNİK ALANI HAKKINDA BİLGİLER

Narlıkuyu Akyar Koyu, ailecek piknik yapılabilecek, denize girilebilecek ve ormanın içerisinde temiz havayla güzel bir gün geçirilebilecek bir yerdir. Etrafı çam ağaçlarıyla dolu olan bu mesire yeri ve koyun denizi temiz suyu ise soğuktur.

Akyar Koyu görseli Google Haritalar’dan alınmıştır.

AKYAR KOYU KAMP ALANI HAKKINDA

Akyar’da ailecek piknik yapıp, günübirlik denize girmek dışında kamp da yapabilirsiniz. Mersin’de çadır kampı yapılacak yerler arasında olan Akyar Koyu’nda günübirlik değil daha uzun tatil yapabilirsiniz.

Akyar Koyu görseli Google Haritalar’dan alınmıştır.

NARLIKUYU AKYAR KOYU NEREDE NASIL GİDİLİR?

Akyar Piknik Alanı, Mersin’in Silifke ilçesine bağlı Narlıkuyu’da, Akyar Küme Evler mevkiidedir. Eski Silifke Mersin yolunda Akyar yazısından aşağı doğru indiğinizde yolun bir tarafı Narlıkuyu Akyar Koyu‘na diğer taraf ise Narlıkuyu Kızlar Hamamı koyuna gidecektir.

Kaynak
narlikuyu.netGoogle Maps

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu