Gezi Rehberi

Akçakıl Plajı ve Akçakıl Camping nerede? Akçakıl Bungalov Evleri fiyatları

Mersin'in Silifke ilçesinde Taşucu'nda bulunan Akçakıl Plajı ve Akçakıl Camping, Mersin'de denize girilecek yerler ve Mersin'de kamp yapılacak yerler listesinde üst sıralarda yer almaktadır.

Mersin’in Silifke ilçesinde Taşucu’nda bulunan Akçakıl Plajı ve Akçakıl Camping, Mersin’de denize girilecek yerler ve Mersin’de kamp yapılacak yerler listesinde üst sıralarda yer almaktadır. Peki Akçakıl Plajı ve Akçakıl Camping nerede? Akçakıl Bungalov Evleri fiyatları 2021 nedir?

AKÇAKIL PLAJI VE AKÇAKIL CAMPİNG NEREDE?

Akçakıl Camping, Mersin-Antalya karayolu üzerinde Silifke ilçe merkezinden 12 kilometre, Taşucu’ndan 3 kilometre uzaklıkta yer alan naturel bungalov evleriyle deniz ve doğayla baş başa tatil imkanı sunan küçük bir tatil köyüdür.

Görsel, Akçakıl Camping sitesinden alınmıştır.

AKÇAKIL CAMPİNG’E NASIL GİDİLİR?

Kamp alanı, Taşucu Akçakıl mevkiinde deniz kenarındadır. Mersin-Silifke karayolu üzerinden aşağıdaki haritadan yardım alarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz..

AKÇAKIL CAMPİNG NASIL BİR YER?

Karavan için yapılandırılmış alanları ve naturel Bungalov evleriyle deniz ve doğayla baş başa, seçkin, sakin ve şirin bir tatil köyüdür. Sahil ince çakıllı yapıda, deniz ilk başta sığ olup gittikçe derinleşmektedir.

Akçakıl Plajı giriş ücreti 2021 yılı için net olmasa da 50 TL olduğu belirtilmektedir.

AKÇAKIL BUNGALOV EVLERİ FİYATLARI 2021 NEDİR?

Akçakıl Bungalov Evleri Fiyatları 2021 yılı için bilinmemekle birlikte fiyatlar rezervasyon tarihine göre konaklama dönemine göre farklılık gösterebilmektedir. İletişim bilgileriyle işletmeyle görüşerek güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

  • Telefon: 0.324.741 4451 – 0324 741 2985
  • E-Posta: info@akcakil.com.tr
Kaynak
Akcakil.com.tr

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu