Etkinlikler

Mezitli’de kitap bağışı kampanyası: Ücretsiz Kitap Alışverişi

Mezitli Belediyesi kitap okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak amacıyla 'kitap bağışı' kampanyası başlattı. Vatandaşlar tarafından bağışlanan kitaplar, kitap okumak isteyenler tarafından ücretsiz olarak alınabiliyor.

Mezitli Belediyesi kitap okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak amacıyla ‘kitap bağışı‘ kampanyası başlattı. Vatandaşlar tarafından bağışlanan kitaplar, kitap okumak isteyenler tarafından ücretsiz olarak alınabiliyor. İşte Mezitli’de kitap bağışı kampanyası, ücretsiz kitap alışverişi hakkında bilgiler…

Mezitli’de kitap bağışı kampanyası: Ücretsiz Kitap Alışverişi

Mezitli‘de vatandaşların bağışladığı roman, ansiklopedi ve dünya klasikleri, Mezitli Belediye Hizmet Binası girişinde bulunan Halk Masası ve Mezitli Halk Kart’ın bulunduğu dinlenme alanına bırakılıyor.

Bağışlanan kitapların bulunduğu alanda ‘Kitaplarımızdan ücretsiz olarak alabilirsiniz‘ yazılı bir not ile vatandaşlar ihtiyaçları doğrultusunda kitap alabilmektedir. Ayrıca Mezitli Belediyesi’nin kitap okuma alanında istedikleri kitabı okuyabilmektedir.

Kaynak
mezitli.bel.tr

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu