Etkinlikler

4. Mersin Uluslararası Çocuk Festivali 2021

Mersin Uluslararası Çocuk Festivali, 23 Nisan öncesi gerçekleştirilen, çocuklara bayram coşkusu yaşatan bir etkinliktir.

Mersin Uluslararası Çocuk Festivali, 23 Nisan öncesi gerçekleştirilen, çocuklara bayram coşkusu yaşatan bir etkinliktir. Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 4. kez düzenlenecek olan Mersin Uluslararası Çocuk Festivali 2021 ne zaman nerede düzenlenecek? İşte merak edilenler…

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi düzenlenen Mersin Uluslararası Çocuk Festivali’nin bu yıl 21-22 Nisan 2021 tarihlerinde Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenleneceği düşünülüyor.

Mersin Uluslararası Çocuk Festivali 2021 ne zaman nerede?

4. Mersin Uluslararası Çocuk Festivali 2021 ne zaman nerede düzenlenecek? diye merak ediyorsanız etkinlik bilgileri şu şekildedir;

  • Etkinlik Türü: Kültür Sanat – Çocuk
  • Etkinlik Yeri: Mersin Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Sergi Sarayı
  • Etkinlik Adresi: Cami Şerif Mah. 33060 Akdeniz/Mersin
  • Etkinlik Tarihi: 21-22 Nisan 2021

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu