Etkinlikler

Mersin Şehir Tiyatrosu “Ölümü Ardında Gezdirenler” oyunu 1-14 Temmuz 2021’de ilçelerde!

Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Ölümü Ardında Gezdirenler oyununu Mersin'in ilçelerini dolaşarak seyirciyle buluşturacak.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Ölümü Ardında Gezdirenler oyununu Mersin’in ilçelerini dolaşarak seyirciyle buluşturacak. Tiyatro oyunu, Mersin’in Mut, Gülnar, Silifke, Erdemli, Tarsus, Anamur ve Bozyazı ilçelerinde vatandaşlarla ücretsiz buluşacak.

Pandemi sürecinde tiyatro ve diğer sanatsal etkinliklere ara veren Mersin Büyükşehir Belediyesi, 1 Temmuz’da başlayan yeni dönemde Mersinliler ile sanatı buluşturmaya başlıyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Ölümü Ardında Gezdirenler oyunu ilçe ilçe vatandaşlarla buluşturacak.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu – Ölümü Ardında Gezdirenler oyunu – 1-14 Temmuz 2021

  • 1 Temmuz Perşembe-Mut Halk Eğitim Merkezi -19.30
  • 2 Temmuz Cuma-Gülnar Kültür Merkezi-19.30
  • 3 Temmuz Cumartesi-Silifke Kültür Merkezi-19.30
  • 4 Temmuz Pazar-Erdemli Kültür Merkezi-19.30
  • 8 Temmuz Perşembe-Tarsus Şehir Tiyatrosu Salonu-19.30
  • 13 Temmuz Salı-Anamur Lisesi-19.30
  • 14 Temmuz Çarşamba-Bozyazı Müftülük-20.30

Not: Seyirciler içeriye HES kodu ile giriş yapacaktır. Salonlar oyun öncesi ve sonrası dezenfekte edilecek, seyirciler pandemi kurallarına uygun şekilde oturma düzeniyle oturacak. Davetiyeler sınırlıdır.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu