Etkinlikler

Mersin Şehir Tiyatrosu Halktan Biri Oyunu | 8-13-15 Temmuz 2021

Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Halktan Biri oyunu ile seyirciyle buluşmaya devam ediyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu, Halktan Biri oyunu ile seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Halktan Biri oyunu ne zaman nerede saat kaçta? Bilet fiyatları ne kadar? Bilet nerede satılıyor? İşte oyun hakkında bilgiler…

İlk günden bu yana kapalı gişe oynayan Halktan Biri oyunu, pandemi sürecinin ardından Mersinli tiyatro severlerle buluşmaya devam ediyor.

Sam Bobrick’in dünya genelinde beğeni kazanan, Amerikan sistemini eleştiren Halktan Biri oyunu, günümüzde güncelliğini koruyan bir politik komedi oyunudur.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Halktan Biri Oyunu | 8-13-15 Temmuz 2021

  • Etkinlik Tarihleri: 8-13-15 Temmuz 2021
  • Etkinlik Saati: 19.30
  • Etkinlik Adresi: Nevit Kodallı Oda Tiyatrosu
  • Davetiye – Rezervasyon: 0(539) 586 76 41

Not: Davetiyeler sınırlı sayıda olduğu için 0(539) 586 76 41 telefon numarasından bir an önce davetiyenizi ayırtmayı unutmayın.

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu