Etkinlikler

3. Mersin Limonata Festivali 2021

Mersin'in Marka Değerlerini Tanıtma Derneği MERKADER tarafından Mersin'in tanıtımı amacıyla Mersin Limonata Festivali düzenlenmektedir.

Mersin’in Marka Değerlerini Tanıtma Derneği MERKADER tarafından Mersin’in tanıtımı amacıyla Mersin Limonata Festivali düzenlenmektedir. 3. Mersin Limonata Festivali 2021 nerede ne zaman düzenlenecek? Festival ücretli mi ücretsiz mi? İşte merak edilenler…

2020 yılında Covid-19 salgını nedeniyle gerçekleştirilmeyen Mersin Limonata Festivali 2021’de yetkililerin iptal kararı almaması halinde düzenlenecek. Festival tarihine kadar bakanlık veya Valilik tarafından alınacak kararları sitemizde takip edebilirsiniz.

Mersin Limonata Festivali 2021 nerede ne zaman düzenlenecek?

  • Festival Tarihi: 16-18 Nisan 2021
  • Düzenleyen: MERKADER
  • Festival Adresi: Mersin (Erdemli’de düzenlenmesi bekleniyor)
  • Festival Türü: Yeme & İçme – Yöresel Ürünler

3. Mersin Limonata Festivali 2021’in düzenleneceği adres henüz netleşmese de, önceki yıllarda olduğu gibi Erdemli ilçesinde düzenleneceği düşünülüyor.

Kaynak
festivall.com.tr

Editor

Mersin'e seyahat mi planlıyorsunuz? Mersin geziniz için popüler aktiviteler, gezilecek yerler, müzeler, tarihi turistik mekanlar ve semtler, Mersin'de gerçekleşecek tüm etkinlikler, Mersinde gezilecek yerler, restoranlar, turlar, oteller gibi görsel bir rehber ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verecek bilgileri sunuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu